Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek létezik örök hűség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik örök hűség?

Figyelt kérdés
Ti ugy érzitek hűek tudtok majd maradni a párotokhoz egy életen át?
2013. nov. 30. 13:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Igen, létezik, még ha nem is lehet elhinni.
2013. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Úgyis jönne azok akik nem hűségesek és azt mondják mindenki hazudik, de ja létezik örök hűség.
2013. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is létezik, például vastüdőben szinte biztos.
2013. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha megtalálod azt az embert akit szívből tudsz szeretni akkor létezik örök hűség.

Az én példám,hogy sose voltam hűséges fajta,minden pasimat megcsaltam,nem vagyok rá büszke de ilyen vagyok.De mióta a mostmár férjemet ismerem megváltozott bennem minden.

Több mint 3 éve vagyunk együtt de őt nem csaltam meg.Nem is tervezem mert szívből szeretem!

2013. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Tudod 4-es, a "megcsalás" nem függ össze azzal, hogy valaki szereti-e a házastársát vagy sem. Nem gondolom, hogy csak azok lépnek félre, akik utálnak otthon lenni, vagy unják a házasságot. Biztos van ilyen is, de állítom, hogy a "megcsalásnak" alapvetően semmi köze az otthoni érzelmekhez. Van, aki csak fűszerezi ezzel az életét és ezzel a saját családi életére is pozitív hatással van. Ismerek ilyent.
2013. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben? Mert az én szóhasználatom szerint hűség = kitartani valaki/valami mellett jóban és rosszban. És ilyen értelemben igenis létezik.
2013. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
4-esnek igaza van, én is ilyen vagyok. Gond nélkül ki-be mentwm a kapcsolataimba, most viszont hűséges vagyok!:)
2013. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Gondolatban biztosan nem, valóságban gyávaságból, kényelemből, megszokásból és akár érdekek miatt igen.
2013. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Létezik, de ahhoz meg kell találnod a nagybetűs IGAZI-t!
2013. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Létezik, csak sajnos már nagyon ritka...
2013. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!