Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek létezik örök hűség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik örök hűség?

Figyelt kérdés
Ti ugy érzitek hűek tudtok majd maradni a párotokhoz egy életen át?
2013. nov. 30. 13:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik!


A hűség elhatározás kérdése!!!

Mert mindig van kisértés,lehetőség....magunk döntjük el,hogy élünk e vele!


Emberek vagyunk ,én hiszek abban,hogy felül tudunk kerekedni az "állatias ösztönnön"!

2013. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod 4-es, a "megcsalás" nem függ össze azzal, hogy valaki szereti-e a házastársát vagy sem"


Ekkora bődületes marhaságot rég olvastam már. Hogy a francba ne függene össze? Aki megcsalja a párját, az nem szereti és kész.


Tudom mert velem is ez történt. Én is voltam hűtlen régebbi kapcsolatomban, mert nem szerettem őt, és többi pasit sem. Velük is megtettem volna, ha úgy adódik. De nem kerestem minden áron szeretőt, ezért nem adódott úgy. Így végül is csak 1 pasimat csaltam meg.


Most már férjnél vagyok. A 3,5 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. Őrülten szerelmesek vagyunk egymásba, és fel sem merült bennem, hogy valaha meg tudnám csalni.


Pedig keresetlenül is volt rá lehetőségem. Mégis a srác legkisebb közeledésére is nemet mondtam. Randira is hívtak már, azt is visszautasítottam. Mert nekem nem kell más, mert szeretem a férjemet.


A kérdésre a válaszom az, hogy Igen, létezik, csak meg kell találni az igazit hozzá:)


27/N

2013. dec. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

Azért létezik, mert a hűség kizárólag DÖNTÉS kérdése!

Senki sem születik hűségesnek vagy hűtlennek.

Ezernyi kísértés van mindenki életében, és csak rajta áll, hogy enged neki vagy nem.

Az más kérdés, hogy ha nem enged neki, egy idő után az elfojtott vágyak valamilyen úton-módon szerintem felszínre törnek..... hát nem tudom mi a megoldás.


27N

2013. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Minden a fejben dol el.

Mert mindig van kisértés,lehetőség....magunk döntjük el,hogy élünk e vele!


Emberek vagyunk van szabad akaratunk senki nem kenyszerit semmire.

2013. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
61%

nem létezik, csak a kivétel, ami erősiti a szabályt.a hűség pedig nem döntés kérdése, mert létezik érzelmi-plátoi megcsalás is, amit nem te befolyásoltál, nem váltod valora, mégis más érdekel, miközben foglalt vagy. pár éve még azt mondtam volna, létezik, de nem tudnék egy példát sem mondani hiteles tartos párkapcsolatra. arra viszont tudok megdöbbentően sok példát, hogy XY ha fizikailag nem is, de érzelmileg már megcsalta a párját, aki mit sem tud rola azota sem.


tanulság : soha ne bizz 100%-ig senkiben, soha ne gondold, hogy teljesen ismered a másikat, soha ne gondold, hogy ismered a gonodlatait. mese habbal.

2016. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Minél nagyobb a hőség, annál nehezebb a hűség
2017. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!