Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hányszor figyelmeztessem még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor figyelmeztessem még?

Figyelt kérdés

A férjem a pulloverjeit, amelyet 2 napig hordott, többször visszarakja a szekrénybe. Megmondtam már neki többször, hogy azt ki kell mosni, tapad rá 2 nap után a por stb.

Mennyi idõ után mossátok a pullovereket?


2013. dec. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
98%

Mi volna, ha nem figyelmeztetnéd, hanem feltételeznéd, hogy felnőtt emberként el tudja dönteni, mikor koszos egy pulóver?

Egyébként én nem kötöm hordáshoz, ha koszos, akkor beteszem a szennyesbe. A párom ugyanígy.

2013. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
59%
Megfogod, kiveszed és kimosod. Nekem is megy:) nem fogja felfogni, gondolom igy szokta meg. Az enyém lehagyja a földre a ruháit, engem nem zavart sosem, egy mozdulat beleraknom a a szennyesbe
2013. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de te mániákus vagy!


Egy pulóvert miért kellene 2 naponként kimosni??

2013. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

Egy cseppet sem vagyok mániákus.

Miért ti 2 napnál tovább is hordtok egy pulcsit? Hány napig maradtok benne?Vagy ha 2 nap után lecserélitek másikra,akkor visszarakjátok a szekrénybe? En 2 nap után persze, hogy kimosom,amibe egész nap benne vagyok.Ezért nem hiszem, hogy valaki mániákuss lenne, de lehet engem neveltek rosszul.

2013. dec. 13. 12:52
 5/54 anonim ***** válasza:
72%

Ha van hely, lehet szerezni egy külön tároló helyet (szekrény, vödör, polc, zsák, ...), ahol ezeket, az néhányszor használt, de még nem nagyon koszos dolgokat lehet tárolni.


Én van, hogy 2 hétig is elhordok egy pulóvert, ha nem lesz nagyon piszkos, és büdös. Ha szaga van, már nem vesszem fel. De ha csak kis por megy rá, az amúgy is rámenne, azért nem fogom kimosni. Persze nem ebbe megyek színházba, hanem ebben kertészkedem, pakolok, stb...


Munkaruha az már csak ilyen.

2013. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
60%
Én akár két hétig is szoktam hordani, de nem viselem egész nap, csak szükség szerint. Eléggé változó a termek hőmérséklete itt az egyetemen, az egyik épületet túlfűtik, a másiban megfagyunk. Csak ha már kezd büdösödni vagy koszos lett, vagy valamiért beleizzadtam, akkor teszem a szennyesbe.
2013. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
98%

Nem naptól függ,hanem koszosságtól,beleizzadok-e.

Van olyan,amit 1 hordás után mosok,mert izzadósabb anyag,de van olyan kötött pulcsim,amit 4-5 alkalommal fel tudok venni,jól szellőzik.

2013. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
85%
Ha pulcsit hordok és alatt van - én úgy nevezem aláöltözős felső - akkor nem szoktam minden használat után kimosni. Hordom 4-5-ször, aztán mosom ki. Az nem érintkezik a testemmel. Irodában dolgozom, úgyhogy koszos sem tud lenni. Viszont az "aláöltözős" ruhát, soha nem veszem fel kétszer, mert az érintkezik a testemmel, azt mindig szigorúan kimosom használat után. Nálunk így megy.
2013. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
97%
Én is szükség szerint mosom, nem napok szerint. És ha nincs baja, mert nem büdös és foltos, vagy koszos, akkor természetesen visszahajtom a szekrénybe.
2013. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
90%

Egy pulcsit szerintem is nyugodtan fel lehet venni 4-6-szor, mivel közvetlenül nem nagyon koszolódik. Ugye alatta van póló vagy más felső, így nem abba izzad bele az ember, nincs szaga. Ugyanígy van a nadrágokkal, szoknyákkal is, stb. Igazából alsónemű, zokni és póló/felső/trikó az, amit egy használat után rögtön mosunk.


Nálunk az ágy mellett és a fürdőben egy kis pad alatt is van 1-1 kosár az ilyen még1x használatos ruháknak, nem a szekrénybe rakjuk. Amikor már nincs friss illata, akkor kerül a mosnivalóba.

2013. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!