Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a menete a házasságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a menete a házasságnak Angliában, ha a párom afrikai?

Figyelt kérdés
Tudja valaki, milyen papírok kellenek, mit néznek, és milyen megaláztatásokon kell végigmenni, amíg rájönnek, hogy komolyan szeretjük egymást? Próbáltam keresgélni, de nem nagyon találtam konkrét leírást, csak felületes dolgokat...
2013. dec. 30. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Állatorvosi papír mindenképp kellene.Ja meg negatív AIDS teszt :D
2013. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Apropó, megyek is és csinálok magamnak egy jó banánturmixot xd
2013. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Bemész az angliai nagykövetségre, és pontos infókat fogsz kapni.
2013. dec. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Jó fizetés és nagy farok :) minden nő álma.
2013. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Azért ne túlozzunk, nem minden nő álma, az enyém például egyáltalán nem. Nekem "megteszi" egy magyar férfi is, nincs feltűnési viszketegségem.
2013. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Zenon ***** válasza:
51%
Utolsó! Respect!
2013. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi a tipikus magyar válaszokat...na épp emiatt jöttem el...véletlenül se gondoljatok bele, hogy esetleg lehet valakit szeretni attól, hogy más színű a bőre és nem tetováltat nagymagyarországot a hátára...
2013. dec. 30. 20:41
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

"Nekem "megteszi" egy magyar férfi is, nincs feltűnési viszketegségem."


Viszont komoly zavar van a buksikádban, ha feltűnési viszketegségnek hívod azt, aki másmilyen emberbe szeret, mint amilyenbe te általában. Nyald csak a magyar disznók seggét.

2013. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Ne foglalkozz velük.En is ezert jöttem el onnan.

A pärodnak ki kell kerni a nagykövetsegröl a papirjait, hogy nem häzas, szül.a.kivonat, ilyesmik.

Ugyanezt neked is a sajät követsegröl.

2013. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Ezutän beadjätok a kervenyt a häzassägkötesre, kb 3 het mulva kaptok idöpontot, amint megjön az engedely a külügyröl.

Az en ferjem se magyar.Nem is kene többet.

2013. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!