Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Akik bent voltatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik bent voltatok a párotokkal a szüléskor. Milyen volt a látvány? Bemennétek még egyszer? Undorodtok azóta a feleségetektől?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

A látvány kicsit ijesztő volt.

Igen, a következőn is ott szeretnék lenni.

Nem.

2014. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok. Párom első reakciója a baba születése után: mikor jön a következő? Azóta is csak ezt hallom, ennek már fél éve.:)))
2014. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
2-es vagyok. Még súlytöbblettel is nagyon szeret, nem hogy nem undorodik, hanem.... Ezt inkább nem fejtem ki.:))
2014. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos csak a vajúdáson lehettem bent, mert végül császározni kellett szegényemet, de bemennék vele, bármikor. Jó volt látni, hogy jól esett neki, hogy bent vagyok, nagyon sokat szenvedett. Egyáltalán nem undorodok tőle, nagyon szeretem, és folyton kívánom is :D
2014. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Én egy olyan férfi véleményét ismerem, aki bent volt a szülésnél. Azt mondta, hogy nem érezte jól magát, hogy látta, annyit szenvedett a felesége, úgy érezte ott magát, mint egy nem odaillő bútordarab.

Azt nem tudom, hogy bemenne-e még egyszer, ill. hogy megundorodott-e a feleségétől.

2014. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

A férjem véleményét tolmácsolom. 3 gyerekünk van, mind a 3 születésénél ott volt. Az elsőnél semmit nem látott, az orromhoz tartotta az oxigént épp. A 2. nál megnézte a kibújó buksit :) Nem, ettől sem undorodott meg :) A 3. nál a hátam, lábam tartotta, segítette a kitolást, nem nagyon látott semmit.

Bejönne még egyszer. Az apa-gyerek kapcsolat is zökkenőmentesebb volt, hogy látta a baba érkezését, hogy hívták, hogy legyen ott a mérésnél, hogy neki adták először a kezébe. Nyilván rossz volt neki, hogy szenvedek, de azt el nem tudta volna képzelni, hogy ne ő fogja a kezem, amikor a közös gyerekünk világra jön.

2014. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyban attól függ hogy a férfi saját döntése alapján van-e bent a szülő szobán.

Párterápiás tanácsadó asszisztensként dolgozok így sok ilyen esettel találkozok.

Ahol a férfi magától dönt úgy hogy bent akar lenni szorosabbra fűződik a kapcsolat és a gyermekkel is egyszerűbben alakítanak ki kötődést/viszonyt az apukák. Minimális azoknak a száma akik emiatt "megundorodnak" a feleségüktől, de itt is általában komplikáció lép fel és többet lát a férfi mint általánosságban.

Viszont ahol a nő ráerőlteti a saját akaratát a férfira és azért megy be, ott 10-8 esetben fennáll a kapcsolat tönkre menetele.

2014. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Elsőnél bent volt, a második szülés előtt kérdeztem, hogy be akar-e jönni, az volt a válasz, hogy ki nem hagyná..
2014. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Soha. Igen.
2014. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 JulesM111 ***** válasza:
76%

Én is bent voltam mindkét gyerkőcnél.

A kedvesem fejénél voltam igyekeztem elkerülni a látványt, így nem történt semmi baj a potenciálommal.

2014. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!