Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én rossz teso...

ANita.p kérdése:

Szerintetek én rossz teso vagyok? A tesommal elmentunk szorakozni és ö ott megismerkedett egy fiuval, beszélgettek csokoloztak. Én nagyon rosszul éreztem emiatt magam, elfogott a látvány, hogy fogja a feneket meg csokoloznak.

Figyelt kérdés
Igaz, h nekem még nem volt pasim,lehet az miatt van.Visszagondolva,rossz volt h nem örültem h a tesom csokolozik avval aki tetszik neki,én csak hiztiztem.De az a fö,h nekem is megtetszett valaki,de nem birtam vele megismerkedni.Nagyon ritkán megyek városba évente 3-szor,de akkor is mindig történik valami csattano pl:verekedés,pasizás,veszekedés.most már nem merek vele sehova menni,nehogy valami történjen.avval a fiuval meg meg se birtam ismerkedni,és nem is birok,mert nincs sok barátom a tesommal meg nem megyek,mert ugy néznek rám mint a pólyás akit ugy kell vinni.:(veletek történt már ilyen?
2011. jún. 28. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha valaki kiír egy kérdést, olvassa már vissza, hogy tudja-e értelmezni! Meg a helyesírást is nézze át! Köszi!!!
2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ott a pont
2011. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
brutálisan s*ar a helyesírásod...-.-
2011. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elfogott a látvány? O.o viccet félretéve szerintem kicsit a háttérbe szórulva érezhetted magad...hagyd, hogy a tesód boldog legyen, te is találsz majd vkit, olyan nincs, hogy mindig történik vmi, keress hozzádvaló barátokat.
2011. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor fussunk neki még egyszer. Írd le még egyszer, de úgy, hogy halandó ember is megértse!

Addig nem fogsz más választ kapni, amíg ki nem javítod a hibáidat.

2011. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
nem is a helyesírás..ami ugyan brutális de hülye kérdés..most mivan?? mi a bajod? hogy a tesódnak összejött egy kavarás neked meg nem?? vagy hogy nem történik semmi? hát tegyél érte..egyébként nem igazán érthető..:SS
2011. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? hát járj gyakrabban a városba, szórakozni. amúgy ne haragudj, de ha csak ülsz a sarokban és lesed az embereket, abból nem lesz sem kapcsolat, sem kavarás, de még csak egy árnyalatnyi izgalom, vagy szórakozás sem... kezdeményezz te, vagy legalábbis oldódj fel és jobban mernek közelíteni feléd... itt a nyár. használd ki a lehetőséget.
2011. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszeru. Ha polyasnak erzed magad akkor ne vele menj
2015. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!