Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a legjobb módszer idegroham...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb módszer idegrohamok ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Biztos hülye kérdés ez, de elmagyarázom. 4éve élek házasságban, van egy 2éves kislányom, és eljutottam arra a pontra, mikor az idegeim néha kiakadnak. Vannak családi konfliktusok, mint mindenhol, de bevallom, néha túlzásokba esek, és mint egy hülye ordítozok a féjemmel, és ezt már ő sem bírja. Segítsetek légysz, mit tegyek, mikor kikattanok?

2014. jan. 8. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Miből adódnak ezek a konfliktusok? Nem tudjátok megbeszélni a férjeddel?
2014. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolja arra, hogy a férjed ember. Meg elvileg te is, ezért nem viselkedünk állat módjára.

Én nő vagyok, de ha a férjem kezdene el ordítozni velem, a 2. alkalommal megkérném, hogy pakoljon. Első alkalommal csak kérném, hogy beszéljen normálisan.


Gondolja arra, hogy egy kapcsolat alapja a tisztelet és a megbecsülés. Lehet szavakkal bizonygatni, hogy te tiszteled meg szereted, csak amikor ordítasz, azonnal hiteltelenné válsz, mert olyankor hol marad a tisztelet?

Lehet haragudni átmenetileg valami miatt, lehet dühösnek lenni, de nem lehet kifordulni magadból.


Szerintem az már haladás, ha te magad is belátod, hogy túlzásokba esel. Ez az első lépés. A második pedig az, hogy minden pillanatban emlékezel arra, hogy emberek vagytok.

Ha egyedül nem megy, akkor pszichológussal...

2014. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a központi idegrendszert kell erősiteni

ha megiszod citromfű tea , b-vitaminok , magnézium kapszula .

2014. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a férjemmel nagyon nehéz az élet. Szeretem nagyon, de nehéz eset tényleg. Nem érti azt sem, ha például emberek viccelnek vele valamin, és nem nekik szól, hanem hazajön, és az én fejemet készíti ki, hogy ez ezt mondta, az meg azt, és mindig elmagyarázom neki, hogy ez nem ezért volt, az meg nem azért. És ezek a gyerekes viselkedések az agyamra mennek, s akkor törnek ki belőlem, mikor nem akarom.
2014. jan. 8. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

1. Rendszeres sex

2. Józanito pofon (neked vagy a férjednek,ahogy jonak látjatok)

2014. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne hergeld magad. ha eleged van, csak pár mondatban közöld és utána tudtatosan állj le. minden további megszólalás előtt számolj el tízig. ezek után már vagy nem is szólalsz meg vagy másképp fog csengeni és hangozni, amit mondasz. vigyázz nagyon, mert ezzel nem csak a férjedet bántod, de a kislányodban is lelki sérüléseket okozol. az én anyám is úgy nevelt minket (egyedül), h rájött a hoppáré és egyvégtében üvöltözött velünk. nem is kellett ok, kiakadt és már ki is vetítette ránk a problémát, aztán rajtunk töltötte ki a mérgét. hidd el, h az ilyen kiabálás nagyon romoló a környezetre nézve
2014. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam arról, hogy miért is kiabálunk.

Nem részletezem, a lényeg annyi, hogy azért mert a lelkünk nagyon távol van a másik lelkétől. A szerelmesek fél szavakból és suttogásból is értik egymást, hiszen lelkileg nagyon közel vannak.


Gondold végig, hogy nem lenne-e az megoldás, hogy egy kicsit többet és máshogy törődjetek egymással.

Ha így ki tud borítani a férjed, akkor feltehetően nem a szeretet az első ami eszedbe jut amikor rágondolsz.

2014. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon hasznosak :)
2014. jan. 8. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nehéz az élet a férjeddel, akkor is te választottad szabad akaratodból. Nyilván azért, mert több jó tulajdonsága volt, mint rossz.

A szeretet azt jelenti, hogy elfogadod a hülyeségeit is. Ha erre képtelen vagy, és ezért ordibálsz, akkor sajnos az azt jelenti, hogy nem szereted.

Erre is gondolj, amikor kiabálsz. És próbálj inkább a jó tulajdonságaira koncentrálni. Ne azt nézd, mit csinál rosszul, hanem azt, hogy mit jól. Akkor is, ha éppen nem tetszik, amit csinál vagy mond.

2.

2014. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!