Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jött létre a te baráti...

Hogyan jött létre a te baráti társaságod? Én szeretnék egy normális baráti kört létrehozni, de nem tudom, mi a legjobb módszer erre. Ha külön külön beépülnek az emberek, vagy én épülök be egy már meglévőbe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem "külön-külön beépülésre" csak akkor van lehetőség, ha pl új suliba mész (fősuli, középiskola), ahol szinte mindenkinek mindenki új.
2011. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én beépültem a jelenlegibe.

A mostohanővéremnek voltak a haverjai,elkezdtem velük egyre többet lógni,együtt jártunk moziba,sütizni,pizzázni és valahogy nagyon jóban lettem velük.

Nem lógtam folyton a nyakukon,vártam,hogy Ők hívjanak mindig és utána már én is hívtam őket.


14L

2011. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
együtt nőttünk fel, szinte mind egy idősek vagyunk 1-2 év van közöttünk. Egy ovi majd egy iskola egy környék és szépen lassan összehaverkodtunk, mikor jöttek a barátnők a barátok akkor őket is természetesen bevettünk a baráti körbe és így csak nőt a létszám. most összeszámoltam és 12-en vagyunk akik végül is a magot alkotják.
2011. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűbb ha te épülsz be:)

Nekem semmilyen baráti társaságom nincs.a suliból jóban vagyok 3 lánnyal, abból 2 barátnő, a harmadikkal is elvannak, meg most hugommal meg bnőjével kezdünk egyre jobba lenni.Ennyi az én baráti "társaságom" , de mindig szerettem volna tartozni egy igazi társasághoz, hátha még sikerül majd főiskola alatt.:)

2011. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem kilencedikben úgy alakult ki a baráti társaságom, hogy mindig együtt mentünk ki cigizni.. aztán velük beszéltem a legtöbbet, és megismertem őket.. vagyunk olyan 5en plusz még az egyik srác barátnője aki az én legjobb barátnőm még általánosból..
2011. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legjobb bnőm még általánosból van, aztán vele egy gimibe (osztályba) mentünk és ott alakult ki egy baráti társaság az osztálytársakkal. szerencsénk van mert jófej emberek vannak ott :DD
2011. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több baráti társaságom is van:) Az egyik : kisbaba korunk óta együtt játszottunk, felnőttünk, szeretjük egymást azóta is.

Másik: Egy barátnő elkezdett összespannolni egy társasággal, ahová elhívott, és jóba lettünk a társasággal

2012. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mcgalagony17 ***** válasza:
A legjobb barátnőmet általános iskolás koromban a játszótéren ismertem meg teljesen véletlenül úgy, hogy egy másik barátnőm mutatott be neki. A gimnáziumban találkoztam egy lánnyal, akivel már általánosban is együtt játszottunk, és így lettünk pár évre legjobb barátnők. Ez a lány bemutatott az egyik ismerősének, akivel kiderült, hogy most járok egy suliba, szóval most ő meg az osztályából pár lány a legjobb barátnőim. A legjobb módszer: találkozz a barátaid barátaival! :)
2013. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!