Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Két hónapja szültem, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja szültem, de még mindig fáj. A párom már türelmetlen, el fog hagyni?

Figyelt kérdés

Többször is próbálkozott már, de mondtam neki, hogy még mindig fáj és majd szólok, ha lehet szex.

Erre megkérdezte, hogy akkor ő mit csináljon.

Arra gondoltam, hogy esetleg megcsal vagy ilyesmi.


Amúgy ez volt az első szülésem és majdnem három kiló volt a kicsi.


2014. jan. 9. 19:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%
Az én fiam 4 kiló volt, első volt nekem is. Elméletben már nem fájhatna, de ha mégis, mindenképp keress fel egy nőgyógyászt, ő tud segíteni, mi érdemben max. találgatni tudunk.
2014. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
53%
szád, kezed van.:)
2014. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Annyira fáj, hogy szinte ülni is alig tudok.

Nem volt fogadott dokim, így nem tudok kihez menni.

2014. jan. 9. 19:51
 4/54 anonim ***** válasza:
94%
Az bőven nem normális, hogy ülni is alig tudj. Akárhány kiló volt a gyerek, valami gond lehet. Futásban mennék a dokihoz.
2014. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%
Attól hogy nem volt fogadott dokid bármelyik nőgyógyászhoz mehetsz! Talán a gátseb fáj, esetleg begyulladt, vagy a hormonok nem álltak helyre ezért nincs elegendő váladék, és még ezer oka lehet, amit mindenképpen meg kell gyógyítani mert hosszútávon sem fog magától megszűnni. Az meg hogy kinek meddig fáj utána egyénfüggő, a párod ezen is gondolkodhatott volna mielőtt bevállalta hogy apa lesz. Van aki fél évig gyógyul utána olyan sérüléseket szerez.
2014. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
91%

Ha két hónapja szültél, akkor már túl vagy a hat hetes gyermekágyi időszakon. Nem mentél vissza hat hét után a kötelező orvosi ellenőrzésre?

Két hónap után ekkora fájdalom, hogy ülni is alig tudsz, egyáltalán nem normális! Addigra már a császáros belső sebek is összeforrnak, nem hogy egy jól kezelt gátseb!

Mindenképpen futás dokihoz, nem kell magánorvos egy ellenőrzéshez. Akár ahhoz a dokihoz is mehetsz, akinél szültél, sztk-s rendelésen pedig mindenhol ellátnak.

2014. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
87%
Ha a nőnek van keze és szája, akkor említsük meg, hogy a férfinak is ott a jobb keze... azzal is kielégítheti magát. Amúgy meg tudod mit csináljon? Ápoljon téged és segítsen. Ez a dolga (amikor épp nem a jobb keze dolgozik).
2014. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
45%
Tessék elmenni orvoshoz, és próbáld meg más módon kényeztetni a férjed.
2014. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
18%
Sok nő elvárja, hogy kényeztesse a párja szájjal, kézzel is. Ez visszafele miért nem működik?
2014. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
9%
Ugyanmár, két hónap után már nem félholt az illető.
2014. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!