Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőgyógyászati műtétem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászati műtétem két hónapja volt de azóta nem merek a párommal lefeküdni. Szerintetek erre rámehet a házasságom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 09:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
ÁÁ, a férjed biztos nagyon boldog tőle, hogy nincs sex, minden álma egy ilyen házasság volt..
2013. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Ha még sokáig húzod akkor biztos.
2013. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem is fekszel le vele a műtét miatt, egy ideig elfogadható, de ha huzamosabb ideig tart, az gondokat okozhat. Elégítsd ki szájjal, kézzel, semmiképp se hanyagold el. A szexmentes házasság csak ideig-óráig tolerálható.
2013. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De félek, hogy fájni fog. Van megoldás?
2013. aug. 21. 10:01
 5/26 salvadorina ***** válasza:
85%
Jobb esetben rámegy a házasságotok. Rosszabb esetben titokban csalni fog, és utána ér véget a kapcsolatotok. Legalább orvoshoz menj el ezzel a problémával, hogy lássa a férjed, hogy teszel ellene.
2013. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
*aszki mint valami 5 éves. Ha fáj akkor a férjednek ha kicsit több esze van mint neked akkor megérti.
2013. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%

És akkor mi van,hogy fájni fog?Én nemrég szültem.Nekem is borzasztóan fájt az első pár hónapban.De nem érdekelt,csináltam,mert tudtam hogy idővel jobb lesz,és a férjemnek is szüksége van rá.

Mára semmi gond vele,ugyan olyan jó mint előtte! :)

Hajrá!Ha így folytatod bizony meg fog csalni!

2013. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A férjem még nem szólt, hogy baj lenne.
2013. aug. 21. 10:14
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki igényli a rendszeres együttlétet.

De nem félni kell a fájdalomtól, hanem megpróbálni és ha nem megy, még mindig abba tudjátok hagyni.

2013. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

A szüzesség elvesztése sem kellemes, mégis túl esik rajta az ember. Nem is biztos, hogy fájni fog.

De persze meg lehet oldani máshogy is egy ideig, orál, vagy kézzel, szóval fontos, hogy ne hanyagold el, mert tényleg rámehet a házasság.

2013. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!