Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 18 éves vagyok. Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok. Mindenki furcsállja a gondolkodásmódomat. Miért? És hogyan győzzem meg erről a szüleimet?

Figyelt kérdés
Még nem mondtam a barátnőmnek (ő 20 éves), hogy el akarom venni feleségül most azonnal, és gyereket akarok tőle. Most azonnal. Egyébként úgyis nemet mondana, de nagyon szeretném... A szüleimet már egy éve ezzel etetem, és azt mondják, hogy még én is gyerek vagyok, le se érettségiztem még, és hogy ezzel még nagyon sokat kellene várnom, jó lenne, ha minimum 5 évvel elhalasztom a tervemet, mert fiatal vagyok, és meg is változhat a hozzáállásom, nekem még tanulnom, szórakoznom kell, éljem a korombeli fiatalok életét. Elég komoly embernek érzem magam, és biztos, hogy nem gondolnám meg magamat, minden vágyam az lenne már most, hogy a szerető feleségemhez menjek haza, minden este ágyba bújjak vele, és gondoskodjak a gyerekünkről. Apa szeretnék lenni, az is jó lenne, ha több gyerekem is lenne. Igen, ez a legnagyobb vágyam ennyi idősen. Tudnék tanulni emellett is, jó tanuló vagyok, jogi egyetemre akarok menni. Sikerülni fog. Hogyan győzzem meg a szüleimet, miért vannak ennyire ellenére a dolognak, hogy én most akarok megnősülni és gyereket vállalni??!!! Pedig el is sírtam magam, és könyörögtem, de nem hatotta meg őket ez sem. Mi tévő legyek? És ami még bonyolultabb: hogy vegyem rá erre a 20 éves szerelmemet?

2014. jan. 12. 17:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
És ha sikerül ezt elérnem, lehet-e belőlem 18-19 évesen szerető férj és apuka? Annyira örülnék, ha ez megvalósulna, és nem kellene éveket várnom.
2014. jan. 12. 17:15
 2/51 anonim ***** válasza:
92%

Lehet... Csak csóró apuka leszel, aki azon fog görcsölni, hgy nincs pelenkája a gyereknek, és nemtud mit enni adni nekik.

Először egy minimális egzisztenciád legyen ember... Aztan ehet gondolkodni a gyerekvállaláson..

2014. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Egyébként jogom lenne már a szüleim nélkül is házasságot kötni, mivel nagykorú vagyok, de én nem szeretném őket magamra haragítani, mert belőlük meg jó nagyszülőt akarok csinálni, csak az a baj, hogy ők még fiatalnak érzik magukat ahhoz, hogy nagyszülők legyenek. Milyen önzőek! Emiatt adjam fel a boldogságom?!
2014. jan. 12. 17:18
 4/51 anonim ***** válasza:
93%

Jah,

Hq pedig meg akarsz nősülni ahhoz miőta kell szülői beleegyezzés?

Nőjjj fel előbb

2014. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Nem kell!!! Csak meg akarom velük őrizni a jó viszonyt!
2014. jan. 12. 17:19
 6/51 anonim ***** válasza:
89%

te tudod mi az a pénz, és hogyan lehet hozzájutni?


kamu kérdés

2014. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
71%

Az is bizonyítja, hogy még mennyire gyerek vagy, hogy egyrészt rá akarod beszélni a szerelmedet. Elárulom neked, hogy ő nem a szerelmed, max te vagy belé szerelmes. Az ilyen dolgokat nem lehet senkire ráerőszakolni, ha a csaj akarja, akkor nem kell rábeszélni, ha nem akarja, akkor ott pont van, nem akarja és kész, nem lehet rábeszélni ilyenre.

Szerinted az élet annyira egyszerű, hogy én most találok egy nőt, akit úgy tűnik, szeretek, összeházasodunk, gyereket csinálunk aztán happy minden?? :D bárcsak.. tudod, ha ez így lenne, akkor nem lenne annyi megkeseredett ember...

Miből tartanád el a gyerekedet pl? Vagy kitől várod el, hogy eltartsa a feleséged és a gyereket? Mi van, ha pl egyszerre sikerül 2, vagy akár 3 gyereket csinálnotok???

Még szakma sincs a kezedben, amivel el tudsz helyezkedni... Szerinted így ha munkát vállalnál, mit kapnál és mennyi pénzért? Abból nem lehet ám eltartani egy családot...

Szerinted attól, hogy hisztizel és bőgsz egy sort a szülők előtt megváltozik a véleményük?? :D

És még napokon át sorolhatnám, hogy milyen eshetőségekre kéne felkészülnöd, ha feleségül vennéd a csajt és gyereket csinálnátok...

2014. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
44%
Annyi idős koromban nekem is volt egy ilyen korszakom, most 22 évesen azt mondom, hogy még 1-2 évet várni kell a dologgal, azóta külön költöztünk a barátnőmmel, tanulunk, dolgozunk, önfenntartók lettünk és látjuk, hogy egyenlőre gyerek nélkül sem egyszerű előteremteni az anyagiakat, úgyhogy először mindkettőnknek végeznie kell az egyetemen, kell találni stabil lakhelyet illetve munkát, kell egy kis anyagi alap és utána lehet erről szó...
2014. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
A szüleim pénzéből fogunk megélni. Meg a feleségem is meg tudja oldani valahogyan. Remélem. Én mindig kedves voltam a szüleimhez, segítőkész, jó fiuk voltam, tudnának nekem anyagilag segíteni, csak a jóváhagyásukra, a jóindulatokra van szükségem. És ha majd önálló lábra állunk a feleségemmel, majd nem lesz erre szükség.
2014. jan. 12. 17:28
 10/51 anonim ***** válasza:
92%
mondom, hogy kamu kérdés
2014. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!