Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha hollandiában akarok férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hollandiában akarok férjhez menni, akkor ott helyben kérik az eredeti okmányaimat is, vagy elég az előzőleg elküldött fénymásolat (születési kivonat, szem. Ig)?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 13:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint ugyanez a kérdés Dániára is....
2014. jan. 13. 13:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
leirom az elejétöl bár ezeket lehet te is tudod,-legegyszerübb nem a konzulátuson keresztül intézni, hanem személyesen, ki kell kérni az anyakönyvi kivonatot, az okmányirodábol egy családi állapotot igazolo papirt, ezekkel el kell menni az offi-ba -országos fordito irodába, ezekkel a papirokkal be kell menni a külügyminisztériumba, külugyi pecsétet kérni rájuk. Majd beballagni a kinti polgármesteri hivatalba, ezeket leadni meg a szem.ig-t lefénymásolják. Eredeti papirokat kérnek mindehol. Egyébként az anyakönyvi kiv. az 3 honapig érvényes..ha kicsusztok a 3 honapbol ujra kell kezdeni a ceremoniát a papirokkal.
2014. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan hollandiát nem tudom de én ugy tudom hogy kell engedély a külföldön való házasuláshoz. Én Olaszországban házasodtam, haza kellett mennem a férjemmel, anyakönyvi hivatal majd egy hajadonsági papirral együtt beadni a kérelmet.1 honap alatt megjött az engedély, ezt vittem az offiba hogy leforditsák. Ezt a hivatalos papirt vittem az itteni önkormányzatba igy kaptunk időpontot.
2014. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elsö vagyok, mi belgiumban házasodtunk, ahhoz nem kellett engedély, csak amiket leirtam. a páromnak is ki kellett kérni ezeket, de ugye azt nem kellett leforditani. illetve! majd a házassági papirokkal kell még egy kört tennünk Magyarországon, mert még nincs elismerve otthon a házasságkötésünk..
2014. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!