Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nagyobb krízis után ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyobb krízis után ti hogyan békültök? Egyből helyreáll az eredeti állapot, vagy normális, hogy lassabban "engedtek fel"?

Figyelt kérdés
Most mintha inkább csak barátkoznánk, újból ismerkedünk egymással, de nagy volt a krízis.
2013. okt. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Szerintem, ha valami igazán nagy gond van, esetleg az egyik fél tett valamit a másik ellen nem is jó, ha egyből úgy tesznek, mintha semmi nem történt volna. Mi is ilyenkor sokat beszélgetünk, ismerkedünk, flörtölünk egymással, hogy saját magunkat illetve a másikat is kilendítsük a kialakult helyzetből.
2013. okt. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk,különköltözés után kibekultunk ...DE nagyon nehéz az újrakezdés ,tele vagyok szorongással ,hogy sikerülni fog e ,elvesztettem a biztonságérzetemet teljesen .

Irnatok esetleg róla,hogy ti hogyan és mikkel probalkoztok (kérdező és válaszoló) ?

Ti is azt értitek amit én ?

2013. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok idő és sok beszélgetés kell az ilyesmihez.
2013. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi most sokat beszélgetünk, de nem a problémákról, hanem olyan dolgokról, ami a másikat foglalkoztatja. Újra megfigyeljük a megváltozott érdeklődési kört, filózunk a lét kérdéseiről, kirándulunk, beszélgetünk, elmondjuk az álmainkat, vágyainkat. A problémákról annyit beszéltünk, hogy most külön megyünk egy hétre, elgondolkodunk, mi nem volt jó és leírjuk. Aztán odaadjuk a másiknak, gondolkodjon ő is róla. Szex még nincs, csak ölelés. Olyan, mintha most ismerkednénk.
2013. okt. 24. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Mi először leültünk és békülés előtt a történteket órákon át beszéltük. Mi miért mikor volt stb. és hogyan lehetett volna megelőzni. Utána megbeszéltük, hogy rendben, nyithatunk tiszta lappal. Ez csak is akkor megy, ha képes vagy elfelejteni, vagyis inkább kizárni azt ami történt. Bennem nem volt szorongás, mert nem siettünk és nem erőltettünk semmit. Ő elkezdett ismét udvarolni, bókolni, kedveskedni, bizonyítottunk egymásnak. Így szépen lassan helyreálltak a dolgok.
2013. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!