Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te kilépnél a házasságból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te kilépnél a házasságból az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk házasok. első perctől kezdve szeretnék gyereket, tőle 8 éve folyamatosan azt hallgatom, hogy ha szóba kerül a gyerektéma, hogy még várjunk egy évet, minden éven ez van. látom rajta, hogy frusztrálja a gyerekek látványa is. egyre inkább úgy érzem hogy nem akar gyereket, és lassan kialakul bennem egy olyan érzés hogy nem is szülnék neki, mert nem foglalkozna a gyerekkel, mert nem akarom hogy azt mondja oké vágjunk bele, de látom a fancsali képét, és akkor szülhetnék magamnak. 35 éves vagyok, rápocsékoltam az egész életemet, és most kezdjek új életet. nagyon félek.
2014. jan. 29. 13:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2014. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Tegyél még egy próbát. Üljetek le, beszéljétek meg, nincs kitérő válasz.Szeretne-e most gyereket vagy sem. Ha nem, akkor lépned kell, mert nyilván akkor jövőre és két év múlva sem akar majd. Nem vagy már huszonéves, nem várhatsz a végtelenségig. Egy nő nem úgy van, mint egy férfi, hogy szinte bármikor lehet gyereke. Ráadásul idősebb korban különböző nőgyógyászati problémák is elfordulhatnak, amik megnehezítik a teherbeesést.

Ha ő ezt nem látja be, akkor nem is szeret eléggé. Az lenne a tisztességes, hogyha nem akar gyereket, akkor egyértelműek közli veled.

2014. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarnék gyereket, akkor igen. Szemmel láthatóan arra hajt, hogy túl idős legyél a babához, és már te se akard. Keress valakit, aki szeretne.
2014. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az esetedben nem lenne könnyű. Valóban időpocsékolás volt. Gondolj bele, ha elválnátok, ki tudja mikor találkoznál olyan férfival, akivel kapcsolatba léphetnél. Évek telhetne el, és akkor talán örökre lemondhatsz a gyerekvállalásról. De lehet, hogy így is... Én a helyedben lépnék, kockázatos, de ez a mostani helyzet sem rózsás. Úgy még talán lesz rá esély, hogy gyereket vállalj (persze nem mindegy kitől).
2014. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Igen kilepnek ebbol a hazassagbol. Es nem ulnek le beszelgetni m ha mar nem egyszer felmerult a baba tema es o mindig csak halogat....akkor szerintem nincs mirol beszelgetni. En nem futnek olyan szeker utan ami nem vesz fel. Termeszetesen ez csak az en meglatasom
2014. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%

Hagyjuk már ezt a beszélj vele még egyszer dumát, tipikus gyakorikérdésekes libsi duma. Istenem. X évig nem tudott rá hatni, majd pont most tudna.

Nem akar gyereket, tudtad jól, ha annyira akarsz, már rég el kellett volna hagynod.

Ha bele is menne, elkövetnéd azt a hibát, hogy később les.zarná, majd szépen téged is a veszekedések miatt, és szépen elváltok. Hiányzik ez neked?

2014. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

Ja, és még annyit, ha el is hagyod, akkor az idő sürgetése miatt tuti, hogy olyan embernek fogsz szülni, akivel megint csak rápacsálsz, mert nem gondoltad végig, csak hopp beleugrottál.

Mindenképp bukta van.

2014. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
90%
Nehéz kérdés,ha Te nagyon szeretnél babát akkor tényleg nincs értelme tovább várni,hogy a párod mikor szeretne majd. De vannak kivételes helyzetek amikor érdemes várni mint a miénk. Mi 21 évesen házasodtunk össze 8 évig csak szenvedtünk egymás mellett,nem is értem miért nem adta fel egyikünk sem. Közbe nálam depresszió,pánikbetegség,nála alkoholizmus,egyre rosszabb lett minden el akartam válni de rájöttem,hogy akármilyen a viselkedése mint ember a legjobb akit ismerek minden megtörtént esemény ellenére. Leültünk,beszéltünk,sokat,éjszakákon át sírtuk el kit mi bánt aztán elkezdtünk máshogy állni a másikhoz hirtelen gyereket akart :) Most lesz 3 éves a nagy lányunk és 3 hét múlva megszületik a kicsi lányunk. Az alkoholt 1 éve sikerült letennie. 11éve vagyunk házasok,most azt mondom még a sok szenvedés is megérte. Nekem az a véleményem,ha ennyire nem akarja köztetek van a probléma,előbb azt kellene megtalálni mi az és eldönteni érdemes e folytatni tovább.
2014. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%

Általában az szokott történni, hogy a feleség otthagyja a "gyereket nem akaró" férfit, aztán a férfi megnősül, egy jóval fiatalabb lányt vesz el, és sorban jönnek a gyerekek.

Téged már nem szeret eléggé. Ezzel kell szembesülnöd.

2014. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
Megkérdezted tőle, hogy miért nem akar?Lehet ennek mélyebb oka is, talán a családi körülményei, egzisztenciális félelem, ezt te tudhatod jobban. A kapcsolatotok milyen egyébként?
2014. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!