Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom, hogy meddig bírom. A legelején kezdem terhes lettem a férjem nagyon szeretett volna apuka lenni mivel úgy gondoltam már elég öreg hozzá. A terhességem alatt nem nagyon foglalkozott velem az sem érdekelte ha nem volt elég vitaminom vagy amikor kértem tőle pénzt, hogy elmenjek az orvoshoz mindig összevesztünk, hogy minek kell 5 percért olyan sokat fizetni, vagy ha dagadt a lábam az sem érdekelte nem segített semmiben mivel távpénzen voltam kevesebb lett a fizetésem és mivel nem akar velem közös kasszán lenni a gyerekünknek mindent én vettem meg ruhákat, pelenkát, gyógyszereket mindent semmit nem vett a lányának. A szülésnél végig ott állt mellettem azt hittem helyre jött minden közöttünk de a szülés után 3 nappal megváltozott. Anyukám segített a baba körül mivel első gyerek a férjem nagyon furcsán kezdett viselkedni 5 hetes a kislányom kb 2 szer tette tisztába amikor sír a párnát a fejére teszi és alszik tovább. A családja nagyon befolyásolja minden nap estig dolgozik és nem haza jön hanem a családjához a tegnap történt, hogy hazajött és meg sem puszilta a lányát csak leült az asztalhoz és végezte a dolgát hozzám se szolt. Még ami nagyon furcsa, hogy amióta hazajöttünk a kórházból engem meg sem puszilt engem levegőnek néz. Nagyon le vagyok keseredve már azon gondolkodom összepakolok és elmegyek mert én nem bírom tovább.
2014. jan. 30. 12:08
 1/8 anonim válasza:
100%

Nem normális gondolkodása van az már egyszer biztos!

Én 5hónapja szültem magyarán épp hogy csak a fenekemet nem nyalta ki a párom, úgy körül ugrált minket a babával!


Szedj össze a gyereknek és magadnak pár napra való holmit és menj el a szüleidhez. Észhez kell térnie mert ha nem akkor már úgy is rég veszve minden!

Hidd el ö fog szaladni utánatok!

2014. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mit csináltál? kiderült rólad valami? ok nélkül egy férfi így friss apukaként nem viselkedik, még akkor sem ha nagyon fáradt.
2014. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet jobban is járnál ! Nálam is kiverték volna ezek a dolgok a biztosítékot ! Én ezt nem bírnám ,addig fel nem engedném állni a székről ,amíg el nem mondja mi ez az egész viselkedés ?!
2014. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem , hogy én is a szüleimhez költöznék. Mit képzel ő magáról? Ketten vállaltátok azt a gyereket, most mégis büdös neki a család? Akkor nem kötelező!
2014. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2: mi az, hogy egy férfi nem viselkedik így ok nélkül?

Másrészt, ha baja van, nyissa ki a száját! Harmadrészt meg, ha anyukával van baja, akkor ne a gyerekkel ne foglalkozzon már!

Az ilyenektől ki tudok borulni! A barátnőm is nem régiben így járt, 30 év körül van és apuka imádta a hasban a picit, majd a 3 hét múlva se szó, se beszéd lelépett. Azóta nem látták!

Gyáva, felelőtlen, buta alakok!

2014. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb érdemes megnézni, kinek szülsz gyereket.
2014. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam azt hittem a kislányom megváltoztatja de tévedtem.
2014. jan. 30. 16:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval korábban is volt kivetnivaló a férjed viselkedésében ? / Mert írod ,azt hitted a kisbaba megváltoztatja...
2014. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!