Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aranyozott nemesacél gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyozott nemesacél gyűrű kopásállósága?

Figyelt kérdés

Állandó hordás mellett, normál háztartási munkát végezve (napi egyszer-kétszer mosogatás, vízben nyúlkálás), meddig fogja bírni az aranyozottsága?

Kérem csak az válaszoljon, akinek van tapasztalata, okoskodásokra nem vagyok kíváncsi.



2014. febr. 10. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
En házimunkára nem használom,csak akkor ha elmegyek itthonról.Viszont nekem azt mondták, hogy a parfümtõl óvakodjakl.
2014. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ nagyrészt, hogy milyen minőségű és vastagságú az aranybevonat.
2014. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos minőséget még nem tudok, csak nézelődünk, hogy ilyen gyűrűt kéne venni. Van esetleg valami javaslatod?
2014. febr. 10. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezek lényegében bizsunak minősülnek. Állandó hordás mellett biztos, hogy 1 éven belül már látszik az acél.
2014. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy számodra okoskodás lesz: nemesacél=rozsdamentes acél. Ua. mint a rozsdamentes lábasok. Ha ennyire van pénzetek, akk ne akarjatok aranyozottat, ami ha kopik, nagyon feltünö. Nyugodtan vállaljátok a rozsdamentes acélt.
2014. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek van, és elég hamar lekopott az aranyozás, és eléggé karcos is lett. Nekünk wolfram-acél gyűrűnk van, azon viszont semmi nem látszik (csak gyémánttal lehet megkarcolni, erre meg esély sincs :)). Minimálisan drágább a nemesacélnál. Ebből is lehet aranyozottat választani, de figyelmeztet is az oldal,h az lekopik. Ha mindenképp aranyszínűt szeretnél, úgy tudom, időnként újra lehet aranyoztatni. Kérdezd meg az adott oldal ügyfélszolgálatán. Sok sikert :)
2014. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Gondoltam, hogy nem tart évekig. Sajnos. :(
2014. febr. 10. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de ismerősöknek van ilyen gyűrűjük. Nekik több év után sem kopott az aranyozás. Nem tudom, vagy nagyon vigyáznak rá, vagy tényleg függ az aranyozás minőségétől.
2014. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Minden ékszerbevonat kopik, sőt, minden ékszer is kopik anyagtól függő mértékben.

Az ékszer, legyen bármiből, nem mosogató- és takarítószer, letesszük ilyenkor, tehát nem állandóan hordjuk. (A belerakódó retekről most ne is beszéljünk.) Mint ahogy nem szexelünk pl. gyöngysorban, mert jó eséllyel szakad.

Ez az ékszerviselés kultúrájához tartozik.

A "meddig bírja" kérdésre nincs válasz. Mindent szét lehet barmolni. Mindenféle anyagot, vagy bevonatot, csak idő és kitartás kérdése.

A kedves vásárló eldönti, mit szeretne, ékszert hordani, vagy háztartási munkát végezni. Ha mindkettőt a leírtak szerint, akkor számol a lehetséges következményekkel, és nem csodálkozik. Ez így korrekt.

2014. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fürdésnél, takarításnál stb mindig leveszem...a miénken középen van egy arany csík..nos alul eléggé lekopott már, még látszik némi arany, de nem sok...felül, ahol kevésbé érintkezik bármivel, ott még szuperül megvan az arany rész..mivel csak egy vékonyabb csik arany, igy a kopás sem feltünő...junius közepe óta hordjuk...szóval, nem annyira tartós sajnos...
2014. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!