Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők- A Ti férjetek is távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők- A Ti férjetek is távolságtartóbb lett az évek alatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy én azt vettem észre az utóbbi 1-2 évben, hogy alig oszt meg velem olyan dolgokat amiket régen szívesen elmesélt itthon. Pl. munkával kapcsolatban, jövőbeli tervek, vagy csak bármi ami nyomasztja.

Nem érzem úgy, hogy bármivel rászolgáltam volna erre, inkább úgy tűnik, mintha az évek alatt már kevésbé tekintene rám "barátként" is.



2014. febr. 13. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjem nem változott, ma is mindent megoszt velem. Pl. ha a munkahelyén felhúzza magát, felhív elmeséli, és ettől ő megnyugszik. Itthon is sokat beszélgetünk minden féléről. Majdnem 13 éve vagyunk együtt.
2014. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk inkább én lettem távolságtartóbb. Mert már tudom előre, hogy mire mit válaszolna, és ezért nem érzem úgy, hogy jó lenne elmondanom neki. Sok mindenhez kissé negatívan áll hozzá, és a válaszai után rosszul érzem magam gyakran.
2014. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Kikotyogtad a titkokat és amit nem kellett volna elmesélni,és most azért hallgat.

Keresd magadba először a hibát!

2014. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem, inkább egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Az elején még több mindent beszélt meg a barátokkal, most már mindent velem oszt meg először, nemrég azt mondta, nemcsak a szerelme vagyok, hanem már a legjobb barátja is és én is ugyanezt érzem iránta.
2014. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani a második házasságom. Az első férjemmel úgy ahogy most ti teszitek elmentünk egymás mellett. Ha így hagyod a dolgokat kibeszéletlenül, akkor csak rosszabb lesz a helyzet, a végén már semmiről nem fogtok beszélgetni, csak végrehajtjátok a napi rutint.


Ebben a házasságomban már észrevettem a változást rögtön csírájában elfojtottam. Mindent megbeszélünk, és minden ilyen eltávolodásféle közelebb visz minket egymáshoz.

2014. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én sosem mondtam tovább azt amit bizalmasan elmondott. Szóval nem kotyogtam ki semmit.

Talán abban van valami, hogy az ember már ismeri a másik reakcióit, véleményét dolgokról... lehet hogy ezért nem mondd el mindent. Mert nyilván ha elmondja a barátainak, azok mind teljesen másképp gondolkodnak.

2014. febr. 13. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

8 éve vagyunk együtt,de még most is rózsaszínben látunk mindent,pedig már van egy kislányunk is,és én úgy érzem,hogy az élet minden egyes eseménye legyen az jó,vagy rossz,csak közelebb hoz minket egymáshoz,és mindent megbeszélünk.

Kicsit tuningold fel a kapcsolatot mondjuk egy jó kis vacsival.

2014. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Pont fordítva van nálunk, csak engem nem érdekel. Amit mindig mondok is neki.
2014. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért nem mondja el neked a dolgokat?

Lehet, hogy akkor előrébb jutnál, minthogy vadidegenekkel próbálsz spekulálni, hogy mi jár PÁROD fejében :)

2014. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!