Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek, párotok észreveszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek, párotok észreveszik, ha nem a megszokott rend van?

Figyelt kérdés
En most próbára tettem a férjemet, de ugy néz ki,hogy hiába.A hálószobában 2 hete nem végeztem portörlést.Alaposan poros lett.Viszont az ágy be van ágyazva,porszivóztam,de a butorok porosak.Es nem veszi észre.Ezt azért tettem,hogy megnézzem mennyire figyeli a rendet, ráfizettem, mert még csak szóvá sem tette, ugyhogy fölösleges volt a kisérletezésem.
2014. febr. 12. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy az enyém se venné észre. Vagy ha észre is venné, nem érdekelné. Pl ha szétdobálnám a ruháimat, nem mosnám el az edényeket, nem mosnék ruhákat, azt biztos észre venné, de a port nem.
2014. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem mindig megkérdezi, hogy minek akarok takarítani már megint, amikor ő azt hitte, hogy most takarítottam, mert olyan rend van.

Ő is maximum a rendetlenséget veszi észre, de a port nem látja :)

2014. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól bírod:d Én nem bírnám. A pasik sosem veszik észre, a gyerekek viszont igen ha 2 napig nincs felporszívózva, kitakarítva, ha a tisztasághoz vannak szoktatva.Ők morognak a legjobban:DD
2014. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Siman lehet hogy eszrevette, csak nem szolt erte, mert gondolta biztos faradt voltal es nem volt ra energiad megcsinalni.


En se tennem szova. Maximum ha nagyon rendszeres akkor kezdenek ra utalni finoman.

2014. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
az enyém biztos észrevenné, sőt mindig mondja, hogy ideje lenne már port törölni és porszívózni akkor is ha 3-4 napja csináltuk meg előtte
2014. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem törlünk port hetente,van jobb dolgunk.

Ha valami házimunka elmarad,akkor az csinálja meg aki észreveszi.

Van,ami csak egyikőnk csinál,pl porszivózni,port törölni csak a férjem szokott.

Csúnyán is néznék,ha megszólna hogy nincs valami elvégezve.Van neki is két keze,ha zavarja,megcsinálja.

2014. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

az én párom úgy képzeli el a napomat, hogy munka után hazamegyek, kitakarítok (de minden nap mindent!), főzök, bevásárolok és mire hazaér rendbe szedem magam, és szinte estélyi ruhába várom hogy hazaérjen.

Minden nap szól, hogy valami nem tetszik neki.

Mondtam, hogy munka után ő is nekiállhat ezeknek. Munkából hazafele bevásárolna, feltenné a kaját főni, közben takarítana... :)

2014. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

10:18


Ez az, hgy én már nem birom nézni, holnap rendbe fogom tenni.De engem már sokszor idegesit, hogy semmiért nem szól, igaz,hogy magamtól megcsinálok mindent.

Viszont látom, hogy nektek is ilyen a férjetek, igy megnyugodtam.

2014. febr. 12. 10:39
 9/24 anonim ***** válasza:
Az én barátom egy szem port is észrevesz és már törli is azonnal. Nálunk ő takarít mert én nem veszem észre, porszívózni is ő szokott, meg minden ilyesmit. Én csak a cuccokat pakolászom, hogy a helyén legyenek a ruhák, tárgyak, stb.
2014. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A port az enyém se, viszont a pókhálót azt rendszeresen figyelni mániája :D
2014. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!