Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy házaspár olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házaspár olyan kapcsolatban él, hogy a nő a domináns, és a férfi ezt kedveli, akkor a férfi esetében ez valamiféle pszichés anomáliára utal?

Figyelt kérdés
A dominanciát értsd úgy, hogy a nő kvázi elveszi a férfi szabadságát. Csak akkor kaphat élvezetet a férfi, ha a nő engedélyezi ( magától sem, mert erényövet kell hordania ) a nő viszont bármikor, és bárkitől.

2014. febr. 16. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez attól függ, hogy mit értesz pszichés anomália alatt. Általában a szexológusok véleménye megegyezik abban, hogy ha mindkét fél számára élvezetes az, amit csinálnak akkor ezzel nincs semmi gond. A pszichológiai oldalát nézve biztosan lehetne elemezgetni az ilyen alárendelt kapcsolatokat, hogy miért élvezi ezt a férfi, vagy akár a nő, szerintem felesleges, addig, amíg számukra ez kielégítő, biztos van valamilyen, akár gyermekkora visszavezethető oka, hogy miért ezt preferálják, de ebből nem kell "kigyógyulni", sok ember kedveli az ilyesmit.
2014. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ez pszichés anomáliára utal. Más kérdés, hogy sok nő él hasonló kapcsolatban, ami szintén nem normális, de a társadalom ez utóbbit mégis jobban elfogadja...
2014. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Ez az egész pszichés anomáliára utal. :)

Eleve házaspár, de a nő bárkivel szexelhet?

A férfi be van zárva?

Szerintem ez nem normális.

2014. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes kérdés. A homoszexualitás vajon pszichés anomáliára utal-e a te nézőpontodban?
2014. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A zsák megtalálja a foltját.
2014. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Erényövet? De miért?:(

Miért kell valakit egy "börtönben" tartani?

-ténleg érdekel, nem kötekedés-

2014. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért van az erényöv, mert ezt is élvezi az említett férfi, ez is az alávetettségét jelképezi, hogy a nő mindent megtehet, neki pedig engedélyt kell kérnie tőle mindenre.
2014. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

A dominás nem egyenlő a zsarnokkal. Ez a nő zsarnok, nem símán domináns.


Abban az esetben, amiről te írsz, a válasz: igen. Nem is kicsire. Az anyja valószínűleg orvosi eset lenne, de a neje is.

2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pedig bdsm pároknál ez nem egy kirívó eset, a durvábbakat ha ide leírnám ki lennék tiltva, szóval mindenki el tudja képzelni, egyébként én is csak közvetve vagyok tájékozott, szóval nem az én műfajom. Élvezi az alávetettséget, ennyi, van akinek ez jön be.
2014. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az erényövet én is élvezném, de abba semmiképp nem mennék bele, h a nő rajtam kívül mással is szexeljen...


24/F

2014. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!