Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy kedves ismerős házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves ismerős házaspár férfi tagja élve az internet adta lehetőségekkel egyre messzebb és messzeb merészkedett társkeresőkön, most úgy tűnik válnak. Mennyire tipikus probléma ez manapság?

Figyelt kérdés

A férfiért tűzbe tettem volna a kezem,nagyon megbízhatónak tűnt,állítólag rengeteg emailt talált a felesége,amellett volt egy telefonja külön erre a célra,az emailezésekben magánéleti dolgokról írt és még fizetős prostival is egyeztetett árat :-/ ,a világ változott meg,hogy én úgy tapasztalom egyre gyakoribb az ilyen és hasonló eltévelyedés.

KOnkrét nem talált olyan bizonyítékot ami arra utalt volna,hogy második randira került volna sor,viszont küldött magáról képet a férfi a nőknek,sok nővel levelezett így,az egyikkel konkrét le volt fixálva,hogy műszak után megy a nőhöz.


A fiatalasszony nagyon el van keseredve,én pedig nagyon sajnálom őket,mindenképpen mentegetem a pasit,hogy emiatt még ne váljanak,bár én nem szólhatok bele azt tudom,,gyerekük nincs,úgy tűnik nem is lehet nekik.


2011. márc. 23. 14:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez egyáltalán nem általános. ez nagyon ócska dolog. nem csodálom, hogy nem bocsájt meg a neje.
2011. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%

A világ annyiban változott, hogy ma már 1500 Ft-ért bárkinek lehet internete. Ha az internet korábban jött volna, már akkor is általános lett volna ez a jelenség. Több ilyen férfi és nő van, mint gondolnánk. Nem mindenki bukik le.


Ettől függetlenül tényleg gáz.

2011. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szóval ne mentegessem...annyira rossz volt látnom a fiatalasszonyt ,hogy mennyire kibukott,jó pár éve küzdenek gyerekért,talán ez is közrejátszott.

A férfit nagyon-nagyon szeretjük,az egész családunk,jelenleg úgy érzem magam mint aki rosszat álmodik,hogy hogyan lehet ,hogy ebben kereste az örömöt...persze a sok sikertelen próbálkozás a baba miatt..

2011. márc. 23. 14:32
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos most nincs időm a korrekt válaszra, csak megjelölöm a kérdést. Egyébként első kézből származó tapasztalatom van nekem is hasonló dologról. Majd leírom, hátha okul belőle valaki. Kérdező, ha érdekel a dolog, írhatsz privát e-mailt is.
2011. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Talán kérdezd meg a pasast is hogy miért csinálta. Majd elmondja. Valószínűleg a kapcsolat már régen kihűlt és csak sajnálatból volt a feleségével. Az ilyen pasik általános hibája hogy gyáva megmondani a másiknak hogy vége, ehelyett sutyiban ismerkedik.

Annyiban általános probléma ez mint régen volt. Csak régen a munkahelyen tudtak ismerkedni, most meg idegenekkel lehet interneten. Ennyi a különbség. Ja meg annyi, hogy az ilyen pasikat már gond nélkül ott lehet hagyni, és nem kell szenvedni mellettük élethosszig.

2011. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem maradj ki ebből. Egy kapcsolatért ketten felelősek: a férfi és a nő. Nem az internet, nem a társkereső, nem a prosti.

Kár mentegetni, nyilván oka volt annak, miért csinálta.

Vagy nem működött mégsem olyan jól az a kapcsolat, vagy nem jól ismerted/ismertétek (a feleségével együtt) a férfit. Ezt csak ők tudják.


A férfi vállalja a felelősséget a tettéért, a feleség meg húzza meg ott a határait, ahol akarja. Ha túl tud lépni rajta, bocsásson meg, ha nem tud vagy nem akar, váljon el. De az ő életükről van szó, ezért az ő döntésük legyen! Ne te mondd meg, mi a jó nekik, mert nem biztos, hogy az, hogy együtt maradnak.

2011. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen hapsik (vagy nők) elég szánalmasak. Azt mondom tegyék, egészségükre. Viszont ne kössenek maguk mellé egy "állandót", mert az szemétség. Sosem értem mi szükségük a sok skalp mellett egy állandó társra. Így izgalmasabb, vagy mi?

gusztustalan

2011. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

A babavállalás sikertelenségére azért ugyan ne kenjünk már rá minden görénységet...! Akkor arra is mentség lenne, ha a nő mással csináltat gyereket...?

A házasságba ez nem fér bele, akár van gyermekáldás, akár nincs, bár ha a pasi így áll a dologhoz, akkor talán jobb is, ha nincs gyerekük...

2011. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom... én azért érzem úgy, hogy ez nagyon durva és remélem, hogy nem általános... mert ez nem azt jelenti, hogy véletlenül szembe jött az utcán vele a Nagy Szerelem, és hiába küzdött, nem tudott mit kezdeni az érzéssel, pláne, hogy gyerek gond is van a házasságában.. hanem ez azt jelzi nekem, hogy gyakorlatilag BÁRKIVEL megcsalta volna a nejét. És ez azt mutatja, hogy semmit nem jelent már neki a neje és a közös életük, közös gondjaik. Az első probléma, amit leírtam bár fájdalmasabb női szemmel, de talán mentheti a férfit. De ez a helyzet, amit te irtál kérdező, szerintem nagyon nem menthető.
2011. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Az Internet csak eszköz, de nem felelős a rossz házasságokért. Régen nem a piroslampa.net-en keresett az ember fizetős mulatságot, hanem kihajtott a kocsival az erdő szélére, és választott egy szolgáltatót személyesen.

A lényeg ugyanaz maradt, azaz valami hiányzott a házasságból, amit az illető így akart pótolni. Hányan és hányan élnek olyan házasságban, amit gyakorlatilag a magszokás, vagy egy gyerek tart össze? Az ilyen ember joggal érezheti úgy, hogy neki befellegzett, ilyen lesz most már az élete, amíg bele nem dobják a gödörbe. Egymás mellett tartja őket a kölcsönös függés, de nem boldogok. Más helyzetben már régen kimondták volna a végét, de így nem megy. Elátkozzák magukat, amiért gyereket, vagyonközösséget vállaltak az adott illetővel, mert nincs lehetőségük kilépni a kapcsolatból.

Ha valakinek azt mondják, hogy élete végéig tolószékbe kényszerül majd, az megrémül. Az érzelmi rokkantság ugyanilyen lehangoló. Alattomos, mert évekig megvan az ember a másikkal, amikor egy idő után rájön, hogy ez így nem kóser. Se előre, se hátra. Hát ott az oldalra. Legbelül már sejti, hogy le fog bukni, de nem is bánja, mert így legalább oka lesz a másiknak, hogy véget vessen a kapcsolatnak, és így őt is kiszakítsa a tespedésből. Persze, az elején nehéz lesz, de utána az ember talpra áll, legalábbis a legtöbben. Az érzelmi sebek kezdenek gyógyulni, és az ember rájön: ha nem történik meg a válás, tényleg megmaradtam volna abban a posványban életem végéig?

Egy ilyen megcsalás nem feltétlenül rossz. Megmutatja a hibákat, hogy ez már alapjaiban véve nem működött. Esélyt ad arra, hogy a felek boldogok lehessenek.. mással.

2011. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!