Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha eljegyzett, utána elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljegyzett, utána elhagyott, kamu volt az egész?

Figyelt kérdés
én nem változtam semmiben. észre vettem, hogy neki elmúlnak az érzései, amikben amúgy addig sem voltam biztos, hogy lennének.
2012. szept. 5. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
"én nem változtam semmiben" - kérdező, ilyen ember márpedig NINCS, mindannyian változunk, a változás, fejlődés az élet lényege. Legfeljebb az ember önmagán nehezebben veszi észre általában...
2012. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Igen kamu volt, most nagy divat mindenféle gyűrűvel mindenre ráfogni hogy lánykérés, mert az olyan jól hangzik. A valódi értelmét és jelentését pedig elveszti a a fogalom hogy eljegyzés. Sajnálom.

2012. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 omba ***** válasza:
100%

Hát, ha elhagyott, akkor már nincs.

Most végül is mindegy, hogy az elejétől kezdve kamu volt-e?


Szerintem nem, de ez nem változtat a dolgon.

2012. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy még most !
2012. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Magad írtad, hogy azelőtt sem voltál biztos az érzelmeiben.

Ez elég árulkodó...Ha igazán szeretett volna téged, azt tudtad volna, egyértelműen.

2012. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó
2012. szept. 5. 21:42
 7/13 A kérdező kommentje:

a 100%- osoknak magyarázkodni nincs kedvem, nem jól látják, elbagatelizálják a dolgokat. nem erről van szó.


pl térden állva, arany gyűrűvel jegyzett el, könnyes szemekkel és rettentően izgulva.


nem akarok bővebb kifejtést, meg belemenni semmibe.

2012. szept. 5. 21:45
 8/13 anonim ***** válasza:
á, nem volt kamu. csak viccelt. Amúgy meg, kérdezd meg tőle.
2012. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Nem biztos, hogy eredetileg is kamu volt, de hogy már nem szeret, az biztos.


Ha nem változtál, az baj, mert az azt is jelenti, hogy múltak az évek és te ugyanolyan maradtál, nem értél az évekkel együtt. Nyílván ezért hagyott el.


2. Kamu volt eredetileg is az egész.

2012. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért kéne magyarázkodnod?

Nem a könnyes szemeket vonta kétségbe, hanem azt írta, hogy ma már nem az az eljegyzés lényege, ami korábban volt. Korábban a házassági szándék bejelentése volt az eljegyzés, és utána 1 éven belül össze is házasodott a pár.

Most meg már boldog-boldogtalan eljegyzi egymást, és jegyben járnak 10 évig - jó estben. Rosszabb esetben úgy járnak, mint ti, volt kapcsolat, nincs kapcsolat. És eszükben sem volt házasodni, legalábbis a közeljövőben nem, csak kitették a "foglalt" táblát magukra is meg a párjukra is.

Nem kell magyarázkodnod, téged senki nem bántott, de ez nem bagatellizálás, hanem sajnos a tények.


Amúgy meg - ha nem voltál biztos benne, hogy vannak érzése, mi a fenének mondtál igent? Szóval részedről sem tűnik komolynak a dolog, mert normális ember, ha nem biztos benne, hogy a párja halálosan szerelmes belé, nem megy bele az eljegyzésbe. Hacsak nem azért, hogy mutogathassa a gyűrűjét.

2012. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!