Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történhetett a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a férjemmel?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel,aki évek óta pszichiátriai kezelt,tehát nyugtatókat szed,munkahelyi problémák miatt.

Pár hónapja még minden rendben volt közöttünk,azonban akadt egy nézeteltérésünk és ezzel egy időben felbukkant pont egy régi barát is az életében.Azóta megváltozott,valentinkor rám sem tojt,nem hív már telefonon,érdektelen lett irántam.Van egy pici fiúnk is,mindent együtt csináltunk:fürdetés,főzés stb.

Most minden megváltozott,mert egyik napról a másikra elköltözött,azt mondja megszeretné találni a régi önmagát (48 éves).

Azt sem tudom hová ment,le van tiltva a hívásom a telefonján.

Bár azt mondta az orvos új gyógyszereket írt fel neki és rémálmai vannak,mégis hová tegyem ezt az egészet???

Félrekezelhették,van valakije,meghülyítette ez a régi cimborája?

Ugyanis elcsalta ilyen meditációs hétvégékre a férjem,aztán kitudja mivel tömték tele a fejét ellenem...


Mit tegyek?Mert szemrehányó,a "csak én vagyok a hibás mindenért" leveleit küldözgeti emailen,olyan fogalmazással,ami nem is rá vall.

2 héttel ezelőtt még egy kétnapos utazást is megbeszéltünk ami le is volt foglalva és ez sem érdekelte...annyit sikerült megtudnom,hogy egy évre kibérelt egy albérletet.Hát normális?!


Szerintetek mi lehet az igazság?Mi történhetett vele?

Szó szerint itthagyott minket és nemtudom hányadán állunk.


2014. márc. 3. 15:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Én felhivnám az orvosát,hogy ez van,lehet-e mellékhatás a megzakkanás.

És a régi barátot is előkeriteném,hogy mi volt.

2014. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%

"évek óta pszichiátriai kezelt"


Ne haragudj de az a pc változata az elmebetegnek. Mégis mit vársz?

Mentális problémái vannak, gyógyszereket szed, most valami meditációval is behülyítették. Valami agykontrollos zöldség?

Ha tudod, hogy beteg, hogy várhatsz el tőle normális viselkedést.

48 évesen gyakran van a férfiaknak kapuzárási pánikjuk.

Ráadásul a normális férfiak is könnyen megőrülnek 40-50 éves korukra.

Az a csoda, hogy eddig melletted volt.

2014. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%

Ha évek óta orvosi kezelés alatt áll, akkor miért kellett gyereket szülni? Miből gondoltad, hogy józanul gondolkodó ember lett?

Lehet, hogy a haver is befolyásolja, de valószínű, hogy a betegsége újult ki. Mentális betegnek nincs önkritikája, mindenért másokat hibáztat.

2014. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen agykontroll,azóta kész!
2014. márc. 3. 16:06
 5/31 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Ezek után, hogy évek óta(!) gyógyszerekkel tömik szerencsétlent, ahelyett, hogy egy jó pszichológusnál problémamegoldást és a feszültség kezelését tanulná meg, ne csodálkozz semmin.

2014. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Azért szültem,mert szeretem a férjem és gondoskodott rólunk mindenben és kitudja lesz e még gyerekem valaha.
2014. márc. 3. 16:09
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Agykontroll nem lehetett. Azt én is megtanultam, semmi köze semmilyen szektához. Kevered szerintem a dianetikával.


Rendőrséghez fordultál már?

2014. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

évek óta pszichiátriai kezelt,tehát nyugtatókat szed,munkahelyi problémák miatt.


Ez csodaszép. munkahelyi problémát nem pszichiáterrel kell kezeltetni, hanem új munkahellyel vagy a probléma megoldásával. Az, hogy átmenetileg szed gyógyszert, míg a problémát kezelni tudja, oké, de ez így nettó baromság. Nem hiszem, hogy csak munkahelyi gond van, ha tartósan gyógyszeres kezelést kap.

2014. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%

Az agykontroll...amiről terjesztették, hogy valaki visszanövesztette a karját?

Csak lehúzzák a szerencsétleneket.

2014. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

Az elmúlt 10 évből hány évet dolgoztál?


A férfin levő nyomást nagyban tudja csökkenteni az ha a nő is dolgozik, megtakarítást tudnak képezni.


Reális igényeid voltak?


Sok nő erőn felüli vállalásba hajszolja a férfit, pl. nagyobb ház, drágábbb autó részletei.


Megbecsülted kellően a férjed, tehermentesítetted, attál magadra, lested kívánságait?


Egy munkahelyen agyon hajtott férfitől már nem illik háztartásbeli feleségnek "arányos" házimunkát elvárnia. Ha feleség is dolgozna, jutna bejárónőre. Ha a nő nem dolgozik munkahelyen, a minimum ami még elvárható tőle, hogy magára nagyon adjon, és lesse férje minden kívánságát.


36F

2014. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!