Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A depresszio tonkre tehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszio tonkre tehet egy hazassagot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Igen, ha nem kezelik. Hosszabb távon megmérgezheti a kapcsolatot.

A depresszió nem csak rosszkedvet jelent, hanem döntésképtelenséget, inaktivitást, érdektelenséget is a környezettel kapcsolatban.

Egy jó orvos és szerető társ viszont rengeteget segíthet.

2014. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen..., többet nem is írok, mert előttem levő már elmondott mindent!
2014. márc. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen..

Az első leírta..

Sőt, nagyon sok depressziős öngyilkos is lesz, ha nem kezelik a problémát és elhatalmasodik rajta...akkor aztán tenyleg vége annak a házasságnak..

2014. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen,ha nem kezelnek akkor elhagyott volna a párom teljesen jogosan.Egy darabig lehet tolerálni de nem örökké.
2014. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mustafa33 ***** válasza:
100%
33 együtt leélt évből 25 volt ilyen. És nem hagytam el ezért.
2014. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy nem hagytad el nem jelenti, hogy nem ment tönkre.. Boldog voltál ebben a 25 évben?
2014. márc. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mustafa33 ***** válasza:
100%
Most, hogy nincs többé tudom hogy igen. A sok szomorúság ellenére. És ma sem csinálnám másképp.
2014. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Luna11 válasza:
Ha nincs kezelve,akkor igen! A depressziós emberek kedvetlenek,és magukba fordulnak...de ennél persze vannak sokkal súlyosabb tünetei is. Sajnos ez igenis tönkre tehet egy kapcsolatot,ezért kell minél hamarabb orvosi segítséget kérni!
2014. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ANita.p válasza:
100%
Igen, mivel senki se szeret olyan környezetbe élni ahol a másik személy folyton szenved a depressziótól. Én azt tanácsolom hogy a problémát megkellene beszélni a másik féllel,més esetben baráttal, vagy akárkivel mert az sokat segit, jobb ha nem tartod magadban, mert az betegséget okozhat, mivel nagyon fontos a testi de főleg a lelki egyensúly. Általában az emberek többsége a depressziótól és a stresztől betegednek le. De ezen könyen lehet változtani. Próbálj elkezdeni pozitivan gondolkodni, tudom hogy könnyű ezt igy mondani de próbáld meg! Az rengeteg sok mindenen változtat. Esetleg ajánlanám a "Titok" cimű könyvet, megváltoztatja az egész életedet higgy nekem, és más szemszögből fogod látni a dolgokat :) U.i: Elnézést kérek a helyesirási hibákért :)
2014. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!