Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg normális, általánosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normális, általánosan elfogadott jelenség az, hogy házastársak legjobb barátjukkal/barátnőjükkel megbeszélik az "intim" dolgaikat?

Figyelt kérdés
Egy előző kérdés ihlette a kérdésemet...
2014. márc. 28. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy te és a párod mit szóltok ehhez, itt nem lehet szerintem "normális", meg "általánosan elfogadott" dologról beszélni, mert ez egyénfüggő. Szóval, van, akinek ez kifejezetten rosszul esik, és van olyan is, aki mindent megbeszél a barátokkal/barátnőkkel, és a másikat ez egyáltalán nem zavarja.
2014. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom melyik kérdés ihletett. Aki azt kérdezte, szóljon-e a barátnőjének arról, hogy a férje fűvel-fával csalja.

Nos ez egy más tészta, meg szerintem megint más az intim kiteregetés a barátnőnek. Azt, hogy hogyan csináltuk, milyen pózban, hányszor ezt nem tárgyalnám meg a barátnőmmel, de ami a fenti kérdésben is volt, az nem annyira intim, vagyis inkább úgy fogalmazok, ott a barátnőm lelki világa, élete a tét, illetve hogy ne vegyék hülyére. Tehát abban a kérdésben én úgy gondolom, normális és megbeszélném a barátnőmmel, míg a szexuális életem milyenségét azt már nem valószínű, hogy megtárgyalnám vele. Nekem ez utóbbi az intim dolog.

2014. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem beszélem meg, és igen, zavarna, ha a legintimebb dolgainkról is tudna a férj barátja. Csak abban az esetben nem, ha én is olyan viszonyban lennék vele, hogy vele is meg tudom beszélni.
2014. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van 2-es, arra gondoltam, de nem konkrétan a megcsalás részére. Pusztán belegondoltam, hogy ha a feleség négy gyerek után nem akar többet és ez annyira megviseli esetleg pszichikailag, hogy aszexuálissá válik és ennek okán megbeszélik a férjével a nyitott házasságot, akkor az mennyire tartozik a bárátnőjére. Mert akár ez az eset is lehet és akkor biztos rosszul esne a feleségnek, hogy a férje ezt annyira nyíltan csinálja, hogy mások is tudnak róla. Persze ez elég erőltetett így, de...
2014. márc. 28. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarna, ha bármilyen intim dolgainkról másoktól kellene visszahallni. Az intim élet pontosan azért intim élet, mert magánügy, besőséges, ami csak kettejükre tartozik, és nem a nagynyilvánosságra.


4-es, amit irtál a 4 gyermekes édesanyáról, ott is inkább azt beszélnám meg a férjjel, hogy milyen fogamzásgátlást alkalmazzunk, mennyi részt kiván vállani a gyermeknevelésből, hogy valamennyi szabad időm nekem is maradjon, az aszexualitás nem feltétlen megoldás hogy ne legyen több gyermek. Ott valami más gond is lehet, miért nem megy doktorhoz ? A nyitotházasság int elképzelést sem helyeslem, a gyakorlati életben pedig aki szereti egy kicsit is a férjét / feleségét, nem igen tudja azt szónélkül elviselni hogy rajta kivűl még szeressen mást is.

2014. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös, az a kérdés teljesen másra vonatkozott, csak közben beindult a fantáziám... :-)
2014. márc. 28. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Termeszetesen megbeszelem a barataimmal a nougyeimet. Az asszonyt is, de az mar evek utan nem sok uj sztorit nyujt.
2014. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zabmester ***** válasza:

Egy bizonyos határig szerintem normális. Legalább is nálunk belefér. Az nem férne bele, ha a párom arról beszélgetne a legjobb barátjával, hogy hányszor és milyen pozitúrában csináltuk, vagy ha mondjuk lenne valami nőgyógyászati problémám, akkor annak sem örülnék, ha ezt kifecsegné. De ha a baráti társaságban épp a szex a téma (mert nyilván beszélnek ilyen dolgokról is), akkor nem zavar, ha valamire rámondja, hogy neki az nem fura, mert azt mi is szoktuk, vagy hogy ez vagy az már előfordult nálunk is, stb.

Nagyjából ilyen szintig szoktam én is megbeszélni a dolgokat a legjobb barátnőmmel. Ennél részletesebben természetesen nem tartozik rá.

2014. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Létezik olyan, hogy magánélet, amely nem tartozik senkire, csakis az érintett felekre.
2014. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bizonyos határok vannak, de normális szerintem. Én pl kb mindent tudok a nővéremék kapcsolatáról.


A baráti társaságom vegyes ffi-nő és mindig kibeszéljük a párjainkat. Akkor is ha ott vannak és akkor is, ha nem. NA most farokméret és szex közbeni hajlékonyság nincsen porondon, tehát a jó ízlést azért megtartjuk, de elég sok mindent tudunk egymás kapcsolatairól. (Mondjuk az egyik barátom mindig elmeséli hogy sz.pik az éppen aktuális csaja, de nem mindenki ennyire nyílt. Én sem szoktam részletekbe menően beszélni a szexuális életemről)

2014. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!