Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti furcsállanátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti furcsállanátok ezt?

Figyelt kérdés
Adott egy hölgy, aki kétszer ment férjhez. A jobb kezén az első házasságából származó jegy- és eljegyzési gyűrűt viseli, a bal kezén az újakat. Hozzáteszem, az első férj elhunyt, nem elváltak. Az, hogy még mindig hordja - a jobb kezén, nem is volt csere - a régi gyűrűket, azt jelenti, hogy nem tudott továbblépni az új házasság ellenére sem?

2014. ápr. 21. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

szerintem nem feltétlenül, csak tiszteletben tartja az emlékét, és nem akar lelkiismeretfurdalást.

bár én biztos, hogy legfeljebb csak az eljegyzésit tartanám meg. de hogyha az új férjnek nincsen vele problémája, szerintem semmi gond nincs a dologgal.

anno meghalt a férje, akit szeretett. szerintem ez sokkal nagyobb trauma, mintsemhogy fel kéne hánytorgatni azt a gyűrűt.

2014. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha az előző férje elhunyt, bizonyára még mindig fontos a hölgy életében, nem haraggal váltak el egymástól. Ha a mostani férj ezt tolerálja, semmi kivetnivalót nem látok benne.
2014. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Aztán a jelenlegi férjével szemben nincsen bűntudata emiatt? Annyira süt, hogy egy nő írta az #1-t. Azt jelenti, igen, nem lépett túl. Egyáltalán nem vettem volna el így. Nem kicsit arculcsapás ez, folyamatos arculcsapás (a férj részére, ha valaki nem értené:/). Inkorrekt.
2014. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy a mostani férj tudta-e ezt, és ha igen, zavarta-e, amikor feleségül vette.
2014. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Ha lepontoztok is arculcsapás. Morális érzék 0% felétek? Nem egy bolygón nevelkedtünk, oda se neki... Elkeserítő.
2014. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért szemétség? te vagy a hülye nem mi. barátnőm nemrég házasodott össze egy özveggyel. 2 pici gyerek vesztette el a mamáját. a feleség szobája ugyanúgy van azóta is, a képei,a dolgai,az emlékek a házban. a barátnőm maximálisan megérti,és tudja h attól még őt szereti. de tény h ha a feleség ne hal meg rákban,a férfi nem akart volna soha mást
2014. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6, kivel hadakozol? Szoba is egy dolog, gyűrű is egy más dolog, véleményem szerint. Akkor is méltatlan az új jövevény számára. Ha ezen a szinten vagytok, hogy nem értitek miért, akkor nincs miről beszélni.
2014. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!