Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beperelte a feleségét egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beperelte a feleségét egy kinai férfi mert csúnya lánya született. Elsö hallásra viccesnek tünik ez a régi hir, de egyre igazabb lehet napjainkban, amikor a nök egyre többen "szépitkeznek" Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Igazat adott a bíróság egy kínai férfinak, mikor az beperelte feleségét annak kapcsán, hogy csúnya lányt szült neki. A dühös apa 93 ezer euróval lesz gazdagabb, kiderült, hogy felesége is csúnyának született, csak ezt eltitkolta, és műtétekkel varázsolta magát szebbre.

"A feleségemet szerelemből vettem el, a problémák akkor kezdődtek, mikor született egy lányom. OIyan csúnya volt, hogy féltem tőle" - jelentette ki a sértett. Az apának feltűnt, hogy a lány nem hasonlít egyik szülőjére sem, nyomozni kezdett az okok után. Először azt hitte, felesége megcsalja, később viszont kiderült, hogy felesége született csúnyának - de összesen 70 ezer euróért különféle operációknak vetette magát alá. A férfi ezután fordult bírósághoz, arra hivatkozva, hogy az asszony becsapta és valótlan feltételek mellett házasodott vele össze. A bíróság döntése értelmében az asszony 93 ezer eurós fájdalomdíjat köteles neki fizetni.


2014. ápr. 25. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előfordulhat csupán amiatt is, hogy korábbi generációból ugrik elő valamilyen vonás.
2014. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kései Sirató ***** válasza:
84%

Én nem ítéltem volna neki egy árva fityinget sem. Mi van akkor, ha beteg gyereke születik?

Ez a bíróság elég gyerekes, hogy ezt indoknak tartja.

A nő helyében elválnék és igen magas tartásdíjat követelnék.

2014. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az első válaszolónak. Ráadásul sosem hittem el ezt a hírt, ugyanis mondja már el nekem valaki, hogy hány újszülött gyönyörű. Sok ember nem is hasonlít a későbbi magára az első hónapjaiban, éveiben. Megszületett, és egyből amint meglátta, elhányta magát, vagy mi? Maximum úgy tudom elképzelni, hogy valami rendellenessége volt, csak a bulvár kiszínezte...

Szóval nekem ezt senki ne próbálja bemagyarázni. Főleg Kínában? Ahol mindenki majdnem egyforma? Hagyjuk már. Ja és a nők sokszor azért "szépítkeznek" (hosszú í), mert azt hiszik, hogy a férfiakat így lehet megnyerni...

2014. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Regi hir.

Amugy, azt mondja a ferj, hogy szerelembol vette el a not. Akkor most a not szerette vagy a kinezeset? A ferj egy alsonemu modell. Harom gyerekrol irtak a kulfoldi ujsagok. Meghozza ugy, hogy mind a 3 "csunya". Azt hittem meg mindig csak 1 gyerek lehet Kinaban. Amugy amit itt a cikk nem ir, el is valtak.

Kinaban sok a plasztikai/kozmetikai mutet, nem tudom, miert akadt ki annyira a pali, foleg hogy ahol dolgozik, ott mindegyiknek van. A ferj DNS is hozzaadott a gyerekek "csunyasagahoz" nem? A cikk miert nem mutat egy kepet a ferjrol is?

2014. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

"A feleségemet szerelemből vettem el" Aha, látszik:D Biztos nem a pénzéért.

Ennek akkor lenne létjogosultsága, ha mondjuk elveszel egy átoperált tájföldi lányt, akiről kiderül, hoyg férfi. Ott ugye már van átverés, és nyilván érzékenyen is érintheti az illetőt. Deha csúnya a kölköd akkor így jártál...

2014. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as,

Csak a te szemed szerint egyformak Kinaban. Ugy mint mi onekik. Ja, egyszer az egyik azt mondta nekem, hogy 7 evet elt nyugaton, mielott megtudta kulonboztetni az embereket. Akkor is meg most is, oszerintuk egy feher ember orra, mindegyike, tul nagy.

2014. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
6-os: nem azt mondtam, hogy tök egyformák, az hazugság lenne. Nekik ez a normális. De köztük, az ázsiaiaknál nagyobb a hasonlóság, mint mondjuk nálunk...
2014. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök , hogy az apám nem kínai férfi, mert akkor tuti perelte volna anyámat, hogy harmadik gyerekként miért születtem világos vörös hajjal, amikor apám és anyám is sötét barna hajúak, barna szeműek.. (dédmamám volt vörös hajú, tőle örököltem)
2014. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a fotókat megnézve a férfi se egy észkombájn, ha elhitte, hogy egy kínai nőnek ilyen szemöldökredője (európai típusú) van plasztika nélkül...
2014. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!