Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hihetnék benne már vén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hihetnék benne már vén fejjel, hogy valaha nekem is lehet barátnőm, ha eddig mindenki csak visszautasította a közeledésemet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi az a vén?
2014. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia !

Sajnos neked már nem lesz ! Ez van ! Valahogy húzd ki ezt a pár évet !

2014. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1: 27 év, de még csak randim sem volt. Másnak meg ilyenkor már családja van.
2014. ápr. 24. 20:24
 4/12 anonim ***** válasza:
27évesen még nem dölt össze a világ,fel a fejjel.
2014. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, szóval ebben így nehéz okosnak lenni.


Sportolj, tanulj, valósítsd meg önmagad, csináld azt ami boldoggá tesz! Ha egészséges vagy az tetszik a lányoknak. Járj el sokat emberek közé!

2014. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerinted mi lehet az oka a visszautasításnak?

Mert, ha azt tudod, akkor könnyebb a megoldás is.

2014. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm, mert ronda vagyok.. Gondolom nem is lesz.. 17/F
2014. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

A szépség bellülröl fakad. Elcsépelt mondat de igaz.

Igaz arra hogy te milyennek látod magad, igaz arra te milyennek látsz másokat. De legföképpen igaz arra is hogy benned mit látnak meg. Biztosan láttál nagyon szép nöt kézen fogva sétálni általad marha rondának vélt pasival.

Ez önmagáért beszél. Söt én olyant láttam a fickó a csajnak a honaljáig sem ért fel, a buszon a fickó ült a csaj ölében.. Ezek mind külsöségek. Amig te egy nöben egy punci körüli felesleget látsz addig ne is számits semmi jóra. bocs a kifejezésért,per pillanat nem jutott eszembe szebb fogalmazás.

2014. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már megint te?
2014. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9: Kire gondolsz, és mi az, hogy már megint?
2014. ápr. 25. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!