Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kimennétek külföldre dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimennétek külföldre dolgozni, ha itthon nem találtok állást, van kint rokon, viszont a férjeteknek itthon jól fizető munkája van?

Figyelt kérdés

A férjem munkája maga a tökély, jól keres, a főnöke jófej, rendes, normálisan be van jelentve, kocsi, laptop, telefon...stb.

Nem szeretném, hogy ezt feladja, én viszont semmit nem találok se a szakmámban, se azon kívül. Londonban élnek rokonaim, egyre többször eszembe jut, talán ki kellene menni, viszont félek, hogy megromlana a házasságunk.



2014. ápr. 25. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen posztot pályázhatnál meg odakint. London nem fenékig tejfel, nem tudom éltél-e már ott. Mosogatni nem mennék ki, ha viszont valami jobb is lehet kilátásban és a férjed is beszél nyelvet, meg persze nem zárkózik el az ötlettől és ha számára is van esély fentebb lépni vagy ugyanazt csinálni több pénzért, akkor én bizony felkerekednék. Külön, egyedül nem mennék, az tényleg a házasság rovására szokott menni.
2014. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Legfeljebb rövid távon gondolkodnék ezen. Mondjuk 2-3 hónapot ki lehetne bírni, gyűjtenél egy kis pénzt, gyakorolnád a nyelvet, aztán hazajönnél, és folytatnád itthon az álláskeresést. Hosszabb időre viszont biztosan nem mennék ki. Nekem a férjem fontosabb lenne, mint a munka, feltéve, hogy tolerálja a helyzetet.

Egyébként mi a szakmád, merre felé laktok?

2014. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnám a házasságomat. Ha olyan a szakmád, és a férjed amúgy is jól keres, elmehetsz akár gyakornoknak is, és ha odateszed magad, akár fel is vehetnek, ha nem, akkor meg jól mutat az önéletrajzodban.
2014. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Budapesten élek, tanár vagyok/lennék.

Néhány hónapra gondoltam én is, itthon elég kilátástalan a helyzet.

2014. ápr. 25. 14:51
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

én is ebben voltam, a vőlegényemnek jó és jól fizető munkája volt, én meg mindig máról holnapra éltem, fogtam magam, hogy keresek kint munkát, úgy rövid idő alatt alapozásra is lehet gyűjteni alapon, erre a párom vérszemet kapva, nem én maradjak otthon, majd ő megy ki, mert férfiszakmunkával szerinte többet keresne nálam.


erre kiment összegyűlt a tőkénk alapozni (nekem is volt itthon egy kisebb megtakarításom) utána meg hazajött és kocsit vett, meg motort, el kezdett élni, engem meg kidobott.


röviden tömören, én igenis kimentem volna, ma annyit csinálnék másképp, hogy nem hagytam volna magam lebeszélni


és érdekes, nem egy társam volt már, aki csak visszahúz és az én ötletemen meg hátamon kapaszkodik fel

2014. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van önérzetem, de inkább lennék itthon háziasszony és magántanár

, mint kint a legalja bevándorlók gyerekével kínlódó "tanár".

Egy voks az itthon mellett.

2014. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

ha nem lenne a férjem, " csak" a párom, akkor kimennék. de igy, igy nem.

nem kenyérre kell a pénz, nem azért kéne kimenned, mert a házat elveszik töletek..

2014. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

#8, miért, aki házasság nélkül a társad, az könnyebben dobható, beáldozható vagy hogy értendő ez?

#7, az a gond, hogy odakint egy tanári pozíció (ezt majdnem tanácinak írtam, haha), szóval egyáltalán nem olyan magától értetődő! Külföldi lenne a főszereplőnk, nem olyan egyszerű az. Fizikai munka sanszosabb. Értelmiséginek az meg nem pálya, konkrétan tönkre lehet menni benne és ez nem büdös a munka kategória, hanem kicsinál. Mindegy, ne ebbe menjünk bele.


Megértem a kérdezőt, a tétlenség, az önkiteljesítés kényszerű hiánya is öl, nem véletlen motoszkál benne ez. Elmennék adatrögzítőnek+karitatív munka, hogy ne üljek otthon, de a kapcsolatomat nem túrnám szét emiatt (pedig tudom mit jelent otthon ülni), már ha szeretem az illetőt.

2014. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

mig csak a párom, barátom valaki, addig nem közösek a problémák, akkor a számlák befizetése az én problémám, ha nem tudok lakást bérelni az is az én problémám, és egyedül kell megoldanom, akkor kihuzhat a sz.arbol egy féléves külföldi munka. (bár félévre kimenni dolgozni nevetséges szerintem)


de ha már van férjem, közös minden, a jo, a rossz, a problémák is, minden közös..és ha kimennék félévre, a férjemet itthagyván, felmerülne bennem a kérdés, hogy milyen család is vagyunk..és mi lesz a félév alatt.

mellesleg azzal miért lennénk elörébb, hogy én kimegyek pl. 2-3 honapra mosogatni?? ha kenyérre kellene a pénz, vagy a hiteleket nem tudnánk fedezni, akkor usgyi ki, de itt nem erröl van szo.

2014. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a másik néhány honapra sehova se vennék fel, és attol otthon még nem jutna elörébb..nem találna könnyebben állást, mellesleg lehet a kapcsolata is megsinylené.
2014. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!