Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Találtam itthon egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam itthon egy idegen hajszálat, ez mennyire gyakori más házaknál?

Figyelt kérdés

egy padlizsán-lila színűt, és mégcsak nem is ismerek senkit, akinek ilyen színű a haja. Még sohasem találtam itthon ilyesmit, pedig sokat buszozok, lehetne hol felszedni.

Megkérdeztem a párom, azt mondta ez egy hülyeség, miért nem tudok jobban megbízni benne. Csak egy féltékeny hisztéria vagyok és ez tényleg hülyeség?


2013. nov. 7. 14:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

SOsem találtál ilyesmit: azért, mert egy szőke/barna/fekete hajszál nem tűnik fel, ha hazaviszed, mert ilyenből otthon is van, illetve nem annyira eltérő az árnyalata.


Buszon, vonaton stb. könnyen ráragad az emberre, szóval szerintem nem akkora dolog.


Ha esetleg az ágyban vagy a párod fehérneműjén találtad volna, azt megérteném hogy aggasztana, de alapvetően szerintem hülyeség emiatt féltékenykedni.

2013. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy pont a te kabátodról esett le, ami a buszon rádragadt. :) Szerintem is hülyeség. A saját autómban szoktam néha fura hajszálakat találni (csak én használom) gondolom a kabátomról esik le, vagy befújja a szél... máshogy nem kerülhet oda.
2013. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én nő vagyok, rajtam rengetegszer van más színű hajszál, a lakásban is sokszor találok, pedig nincs aki hazahozza, szerintem ebben semmi sincs, viszont egyszer egy férfi kiírt ide egy kérdést, hogy a felesége hűtlenséggel gyanúsítja, mert szőke hajszálakat talált a ruháján, a válaszolók pedig egytől egyig azt írták, hogy nem kell egy anonim oldalon hazudoznia, vallja be, hogy tényleg csalja, úgyhogy valószínűleg neked is ezt írják majd. Attól, hogy találtál egy lila színű hajszálat nem biztos, hogy a párod megcsal, de attól, hogy nem találsz még megcsalhat.
2013. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
1 szál haj tényleg simán odakerülhetett másról is. Hazavitted a kabátodon, vagy ilyesmi. Én is találtam otthon régen szőke hosszú hajszálat, amit titkolni se kellett volna, mert anyukámmal és a húgommal éltem. :)
2013. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Rám is ragadt már hosszú hidrogénszőke hajszál, ilyen közeli ismerősöm nincs, nem ültem le sehova és amúgy is eléggé távolságtartó vagyok, tehát szinte rejtély, hogy került rám... előfordul ilyesmi bárkivel.
2013. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%

De előfordul ez, ha nem is túl gyakori. Épp a múltkor a virágboltból vittünk haza krizantémot és ezt-azt, s az egyik virágon volt egy hajszál. Ledobtam ott, de egy másik cuccunkra esett, aztán nem vacakoltam vele. Végül sikerült hazavinni, otthon is megtaláltam. Csúnya fekete hajszál volt, nem a mienk... :)

De máskor is volt már hasonló. És ki tudja mennyi, amit nem vettünk észre...

2013. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Egy hajszál bárhol a ruhádra kerülhet. Buszon, postán sorban állás közben, boltban, stb.

Akkor lenne okod gyanakodni, ha az egész lakás tele lenne az idegen hajszálakkal.

2013. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Hát elég gyakorinak mondható. Rengeteg helyről rákerülhet az ember kabátjára, ruhájára, vagy akár hajára is, amiről később leesik. Ha nem is a tömegközlekedést nézzük, hanem a sima autót, pl kolléga elviszi párodat autóval, amiben előtte egy ilyen hajú nő ült, párod kabátja az ülésről rögtön tele lesz idegen hajjal. A boltba, az utcán, egy étterembe, bárhol összeszedhető.
2013. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk inkább az a nem gyakori, hogy a földön lévő hajszálakat egyesével végignézegessem :) Ha a párod ruháján találnád, akkor talán inkább aggódhatnál, bár jártában-keltében ő is összeszedheti tök véletlen. Én legalább is, még nem tulajdonítottam jelentőséget az ilyesminek. Sztem Neked sincs okod aggódni.
2013. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
most egy kicsit megnyugodtam, mert őszintén szólva bármikor találhattam volna eddig is, mégiscsak ma került elő. Sokszor találok pl kutyaszőrt a lakásba, pedig a kutya kint van és mégis behordjuk, dehát azt valamennyire értem. Szóval ne fantáziáljak, ilyenek előfordulnak értem :)
2013. nov. 7. 14:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!