Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik megcsaljátok a házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsaljátok a házastársatokat, miért nem hagyjátok el őket a szeretőtökért?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
azért mert aki félrelép az csak félrekurni akar. aki szerelmes lesz az elválik akkor is ha még nem is feküdt le a másikkal. nős emberrel kezdeni elkurvulás. ha mégis megteszed max 6hónapig várj. ha addig se lép akkor nem kellesz neki
2014. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Mert a szerető jó az ágyban, de az asszony jól főz!

:)

2014. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Mert a szeretőnek legtöbbször a tiltott gyümülcs kell. Nem az egész fa! Tudod, ha mindenki kertész lenne aki a virágot szereti......................
2014. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

Mert a másiktól csak egy kiadós kúrás kell semmi más.


23F

2014. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Jelentem engem megcsaltak,úgy kipenderítettem,hogy az félnótás szeretőjénél kötött ki,mert nem volt máshova mennie!Így járt!Ott állnak nagy boldogan a segélyekért sorba,de hallom hogy őt is csalja:)!
2014. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Milyen választ vársz kérdező, hogy mindenkit lepontozol?
2014. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

Én szerető voltam eleinte.Aztán elvált tőle,mert egymásba szerettünk.Azóta mi boldogan élünk,ennek már 6 éve,és megszületett a lányunk is.

Szóval aki tényleg szerelembe esik,és nem csak egy kósza puncira vágyik,az elhagyja végül az asszonyt!

2014. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Tudod mit 6-os?Tőlem kapsz egy pacsit!:)Látom én is,hogy lepontoz,így ez elég kamu szagú!
2014. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

mert senki nem akar elvenni egy olyan not aki annyira erkolcs nelkuli hogy mas hazassagaba piszkit bele.

Ill senki nem akar hozzamenni egy olyan pasihoz aki csalja az assszonyt hiszen ha a szeretobol asszony lesz ot is csalni fogja.

2014. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Én elhagytam!:)Bár nem kifejezetten ez volt az indok,mert a válás előbb volt szándékomban mint a szerető,csak az ex nem akart engedni!:)
2014. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!