Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek erre rámehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre rámehet a házasságunk?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy egy pár hónapig munka nélküli voltam, de már sikerült munkát találnom, viszont idöközben kellett jogosítványt csinálnom, hogy be tudjak járni (sajnos tömeg közlekedéssel nem megoldható sehogy sem).


3 hete vizsgáztam le és remélem, hogy a héten már megkapom végre a kártyát is, mert így nagyon kellemetlen, hogy a férjem családja segít nekünk állandóan, bár ök ajánlották fel a segítséget, de akkor is, már harmadik hónapja mindennap ök visznek-hoznak, sajnos a férjem max heti 2 napot tud bevinni vagy elhozni...


Kezd már ebböl a kiszolgáltatott helyzetböl nagyon elegem lenni, napi szinten sírok miatta, minden apróság miatt ordítok és igaz ami igaz haszontalannak tartom magam. A férjem jól tudja, hogy nem vagyok én ilyen, de ez a "folyamatosan számolnom kell más segítségével" helyzet nagyon kikészít, ezelött azért folyamatosan dolgoztam, az elmúlt 7 évben 1 hétnél többet nem voltam itthon sem munkanélkülin, sem szabadságon, most meg már 4 hónapja geccsolok, munkát is nehezen találtam, nem is álmaim melója, messze is van, de nem érdekel, jobban zavar az, hogy másokra kell számitanom...


Szerintetek erre a (majdnem) mindennapi "hiszti" rohamokra rámehet egy házasság?


2014. máj. 5. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
És most mi is a bajod egyébként?ha segítenek örülj neki nem értem mit görcsölsz ezen.Depis vagy,nézd a napos oldalt.Mondjuk ha ilyen állapotok dúlnak benned,én be nem ülnék melléd.Be hisztizel a kormány mögött elütsz valakit.
2014. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyitől tönkremegy egy házasság, az annyit is ér. Te az önostromolás helyett állj már végre a sarkadra, mert a férjed szerintem nem egy házisárkányt akart elvenni. Vannak élethelyzetek, amiket meg kell oldani, meg kell szokni, el kell fogadni. Ha átmeneti, ha nem. Ez átmeneti, hamarosan vége.
2014. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
Kapd össze magad, rendezd a gondolataidat, előbb utóbb megelégeli a párod a "hiszti"-det, visszaszól, te behisztizel, és elszabadulnak az indulatok.
2014. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

#3, ez baromság, nem tudja összeszedni, mondjuk nekem egy klimaxos p|csára hajaz leginkább, de nem is ez a lényeg most. Közösen oldják meg, ez persze senki nem tanácsolja. Egy az, hogy ezen az oldalon kérdez erről, a másik meg, hogy ahol ilyen indulatok és érzelmi rohamok vannak, ott valami nagyon nagy elnyomottság van, más területen is lehet. Megint kaptunk egy szeletet, amire a kérdező sem tudja mit vár, csak jólesik bszélgetni az egész helyzetről. Érdemit erre nem lehet mondani.


Azt nektek kell jobban tudni, hol kellene kutakodni, múltatok mely bugyrában, de biztos, hogy nagy teher egy napi hisztigóc. Legrosszabb tanács ilyenkor az, hogy oldja meg egymagában az illető, nem fogja tudni. Gondolom itt is az önmagad elől való menekülés az adott. Minden ilyen kiütközik valamikor, valahol.


Az is rejtély számomra - mert sokszor ez a gond - hogy saját elvrendszered, saját érzéseid miért nincsenek. Ez is egy ilyen tipikus és buta sztereotip kép, hogy nem fogadunk el másoktól segítséget, mert ha igen, akkor már valami nagy gond van és érezzük pontszerű kutyaguminak magunkat, de mindenképp! Miért, hogyan viszonyulnak a segítő felek? Rosszul? Jól? Miért írja felül a konvencionista "gondolkodás" az adott helyzet realitását és egyediségét? Miért nem a valóságból vett minták alapján gondolsz, érzel és következtetsz?


Az meg, hogy nem vagy te ilyen - hát pontosan, hogy ilyen vagy (lásd: most), elég egy ilyen helyzet, hogy kihozza. A mindennapokban egy külső álarccal, egy külső álarcnak élsz, ezt tartom én sokkal valószínűbbnek, lefogadom, még házasságon belül is ott van ez az arc, ami nem a tied. Ilyenkor, felnőttkorban ébrednek rá sokan, hogy elvárások mentén élték eddigi életüket, személyiségük minden porcikája azok mentén volt felépítve, ilyenkor meg nagy a káosz. Most erre mindenki azt mondja, hogy á, nem, dehogy, hiszen nézzük meg a konkrét eseményt, semmi köze hozzá.. Hogyne, persze. Én ezt mondom, mert ez a megérzésem, meglátásom.

2014. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!