Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy állnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy állnátok ahhoz, ha a párotok modellkedni szeretne?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, baráti társaságban volt téma.

(Alternatív) modellkedésről volt szó. Nem pucér képek.

Eléggé megoszlottak a vélemények erről.

Ti mit gondoltok?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 8. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint semmi kifogásom nem lenne ellene.
2014. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A parom modellkedett mikor megismertem, egyaltalan nem zavart, sot buszkenek kell lenni ra ha masoknak is tetszik.
2014. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Azok jól keresnek "semmi" munkával nem? Én örülnék, fűnek fának mondanám, hogy az én pasim modell :) És mivel nem olyan fajta, nem is csalna meg :)

És legalább nem fáradtan esne haza minden hétköznap, illetve az áhított gazdagsága is meglenne.

2014. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó : neked fogalmad sincs aról, hogy MI a modellkedés!!!!


Nem SEMMI munka, és lehet, hogy a párod sokkal fáradtabban érne haza, mint most!

2014. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát, nem tudom, engem tuti kicsinálna egy 10 órás fotózás, úgy, hogy közben nemigen van szünet xD
2014. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hármas, a modellkedés nem napi negyedóra :) Tíz, tizenkét óra is lehet, és folyamatosan jól kell kinézni.

Aztán előírják, hogy mikor mit egyél, nincs több vasárnapi együttebédelés, mert filézett salátalevelet kell ennie egy pohár vízzel.


Én egyébként elfogadnám, de félnék, hogy a rettentő sok munka a kapcsolatunk rovására menne. De egy esélyt adnék neki.

2014. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
55%

[link]

Brühühü, szegény modellek, jajj de kemény a munkájuk!4

2014. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Valóban nem sétagalopp egy modellkedés. Azonban az alternatív modelleknél azt hiszem a súly nem annyira fontos.

Itt az extrém megjelenés, ami előnyös. (Tetoválás, piercing, egyéb testmódosítások, stb.)

Nyilván nem a modellkedés a világ legnehezebb szakmája, de ne becsüljük le. Az állóképességedet próbára teszi, az sem biztos, hogy folyamatosan lenne munkád...

Amúgy aki ellenezte a társaságunkban, a féltékenységet hozta fel "indoknak". Mondván nem szeretnék, ha bárki az ő párjukra csorgatná a nyálát. Nem tudom, engem személy szerint nem zavarna, ha a férjem alkalomadtán modellkedne.

2014. máj. 8. 18:04
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot röhögnék, ha a tűfóbiás férjem ilyet bevállalna (tetoválás,piercing) :)) Egyszerű vérvételnél is a fehér és a zöld minden árnyalatában játszik :))
2014. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jobb mint 12 órában gyárimunkát végezni, konyhában gürizni ;) sejtettem hogy lepontoztok, megjegyezném kibeba..tt idézőjelbe tettem a semmit.


Ok, nem sétagalopp egy 10 órás fotózás, de nem heti 5-6 napban csinálják évi 2 hét szabival :) suttyók.

2014. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!