Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normalis hogy amikor nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy amikor nincs szex a ferjem elvalja hogy csak azert mert o szeretne fekudjek le vele, es ha nem akkor meg nem szol hozzam?

Figyelt kérdés
10 eve vagyunk egyutt.van egy 3 eves kisfiunk.Amiota megvan a fiam azogta kevesebbet vagyunk ugy egyutt.En nem akarom a ferjem igen.Es este is megkerdezte na lesz valami?Mondtam neki hogy nem most nincs kedvem hozza.Es ma reggel meg koszonni se koszont amikor ment munkaba.Mar nem szeretem ugy mint regen lehet ez az oka amiert nem akarom.De 10 ev hosszu ido.Persze hogy mar nincs az a nagy szerelem mint a kapcsolat elejen.Nagyon sokszor voltunk mar ugy egyutt hogy az o kedveert,pedig en egyaltalan nem akartam....
2014. máj. 7. 08:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
76%
Válj el tőle, saját nyomorodat ne akard rá erőltetni!!!
2014. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%

Nem normalis, ez nem igy mukodik.

Azonban az se normalis, ha te folyamatosan nem akarod, akkor ott valami baj van. Most nem azt ertem ezalatt ha neha neha nincs kedved, ez mindenkivel elofordul, es attol hogy hazassagban eltek meg nem "alapjog" a szex, de ha ez egy tartos elhidegules, akkor ott baj van.

2014. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
92%

Az lenne a normális, ha mindketten szeretnétek. Úgy nyilván nem jó, ha csak az egyik fél, a másik meg csak kényszerből. De a férjedet is értem, hogy vágyik a szexre.

Mi 13 éve vagyunk együtt a férjemmel, és ugyanúgy kívánjuk egymást, mint korábban. Mondjuk nem is úgy zajlik, hogy megkérdezzük, hogy na ma lesz-e valami :) Nem szoktuk előre megbeszélni. De szinte minden nap van.

Ahogy írod, te már nem igazán szereted, nem kívánod. Szerintem nem várhatod el tőle, hogy a jövőben így, szex nélkül élje az életét.

Mit szeretnél? Vele maradni és valahogy újra ébreszteni a lángot? Vagy külön menni?

2014. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
ezt hogy erted?hogy a sajat nyomoromat?en mondtam mar neki hogy ha nem jo neki a kapcsolat es nem tud kicsit megertobb lenni akkor menjunk szet.Es biztos lesz olyan aki boldogga tudja tenni.Erre az a valasz ha elhagyom megoli magat...
2014. máj. 7. 08:43
 5/52 anonim ***** válasza:
44%

menjünk szét... ja persze, a gyereket meg gondolom magadnak akarod


rendelj neki egy prostit, ha már te nem fekszel le vele

2014. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
4-es te normalis vagy?igen azert mondtam neki hogy akkor menjunk szet mert nem vagyok onzo es nem akarom hogy emiatt allandoan veszekedjunk.nekem egy heten 1szer eleg a szex.de ha kedvesebb lenne o is es ha rosszabb kedve van es nem inna akkor en is maskepp allnek hozza.
2014. máj. 7. 08:46
 7/52 anonim ***** válasza:
91%
Egy normális, működő házasságban az együttlét mind a két félnek örömet okoz és nem plusz teher, maximum az igényeket kell megfelelően összeegyeztetni. Ha már nem szereted úgy, mint régen, nem kívánod, akkor miért vagy vele? Miért nem válasz el? A gyerek nem mentség. Ha hosszútávon nem tudjátok rendbe tenni a kapcsolatotokat és a házaséletet, akkor a férjed meg fog csalni, és egy bizonyos idő és a folyamatos visszautasítás után nem lesz meglepő.
2014. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
52%
Szóval évek óta "fáj a fejed" és elvárnád, hogy a férjed romantikázzon. Hagyd el, vállald fel ennek a felelősségét, magadtól meg kímélj meg minden férfit!!!
2014. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
ja es a gyermek egyertelmu hogy velem marad.de barmikor lathatna es ha akarja elviheti 1-2 napra.
2014. máj. 7. 08:48
 10/52 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg ő nem szeretne külön menni. Ez nagyon nem fair, hogy ha nem tetszik valami, akkor menjen el.

Ha ilyen rossz vele, akkor miért nem lépsz te? Miért kell ennyire a másikra tolni a felelősséget, amikor nem is ő akarna menni.

2014. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!