Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor, mennyi idő után, miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, mennyi idő után, miből döbbentél rá, hogy akivel összekötötted az életed, talán mégsem a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Kor és nem is érdekelne.
2014. máj. 13. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Amikor találkoztam az igazi nagy Ő-vel!11 év házasság után!

Egyenlőre úgy néz ki,hogy másodszorra tényleg az igazit választottam,bár 18 év eltelt már közösen még mindig ő a nagy Ő!:)

2014. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nemtudom, hogy megharagszol e a válaszomért..Én 2 honapja léptem kis a kapcsolatombol eljegyzéssel ,most juniusban lett volna az esküvönk.. együtt éltünk, majdnem másfél évet..igazábol már elötte is voltak gondok, de ugy gondoltam, hogy ugy is érzetme hogy a szeretetem felé nagyon erös és majd ez legyöz mindent.. hát nem.. napona lelkileg terrorizált, bántott, volt, hogy ellökött..nagyon csunya dolgokat vágtunk egymás fejéhez.. 6 évet voltunk összesen együtt, az összeköltözéskor már szinte a második honapban jöttek a durva dolgok..csak én nem mertem lépni..most jött el az idö és most érkezett meg a hozzá szükséges rtö, hogy ki tudjak lépni, még mielött házasságra lépnék vele..ö erre nem volt kész..és ahogy viselkedett velem ö is és a családja is..
2014. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért haragudnék a válaszodért? Sőt, inkább köszönöm.
2014. máj. 13. 22:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert a házasságban élöket kérdezted.. igaz én nem voltam házas, de aztán a szétköltözés is olyan volt mint egy válás...ugyhogy..annyi könnyitéssel h a papirokkal nem kellett szaladgálni..
2014. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

8 év és három gyerek után kezdetem kapizsgálni, hogy rosszul választottam aztán még négy évig maradtam. A harmadik terhességem alatt megütött, aztán a válás alatt jól megvert. Nagyon nehezen szabadultam.


Őt hittem sokáig nagy Ő-nek a férjemet és elmenekültem az igazi nagy Ő-től, akihez végül visszamenet 12 év után azóta is vele vagyok.

2014. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41 most, de lassan ez egy életet átívelő történet egy férjjel és egy nagy Ő-vel.
2014. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Én már az elején tudtam.Csak már nem éreztem azt hogy lesz annyi időm hogy megtaláljam,inkább őt választottam.37 f.
2014. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan, hogy nagy ő, az csak a képzeletben létezik, a valóságban hús-vér esendő emberek vannak. Nem rajongani kell és vágyakozni, hanem azzal tenni jót, aki ott van és megbecsül minket és szeret is láthatóan. Néha persze van összezördülés és egyet nem értés, de az a dolog velejárója. A nagy ő általában megcsal, elszedi a pénzed, rászed, kirabol, megaláz, nem segít, hanem cselédsorban tart stb. A nagy ő-ért csak rajongani lehet, de vele együttélni nem.
2014. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

itt jól írták.

a nagy Ő, addig nagy ő, amíg a hétköznapokban meg nem ismered.

utána foszlik az idilli kép, és rájössz hogy az is csak egy ember, teli hibával.

2014. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma döbbentem rá,miután a lelkem kileheltem,hogy jó feleség legyek,már már a tökéletesség határát súrolva,elértem azt is,hogy a lila köd megszállja az agyamat,és már-már tökéletesnek láttam mindent,de neki ez sem elég,újabb nőügy,újabb hazugságok..
2014. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!