Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a feleségem fogyókúrára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleségem fogyókúrára akar fogni, akkor én cserébe eltilthatom a dohányzástól?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 14:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Ez a legkevesebb, amit megtehetsz érte! Csak hálás lehet neked!
2014. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek normális kapcsolatban nem kényszerítenek egymásra semmit. Nincs olyan, hogy "fogyókúrára fog", meg hogy "eltiltod". Viszont jó dolog lenne, ha együtt tennétek az egészségetekért, és amíg az egyik fél fogyókúrázik, a másik szolidaritásképpen leszokik a dohányzásról. Mindenkinek jó lesz, ha a gyerekeiteknek tovább megmaradtok.
2014. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Igen.Amihez joga van a feleségnek,ahhoz a férjnek is.
2014. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Éljen egymás kölcsönös elfogadása! Amúgy, ha a másik kedvéért csinál valaki valamit, akkor az első összeveszésnél bukta az egész. Ha le akarsz valóban fogyni, tedd meg magadért!
2014. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nagyon sok pénzünk megy el fölöslegesen a cigire, most meg talán edzőterembe is kell járnom miatta, hát nem jártam még olyan helyen, de gondolom, hogy az sem két forint. Valahol muszáj meghúzni a nadrágszíjat.
2014. máj. 18. 14:11
 6/33 anonim ***** válasza:
52%

Őnagysága pöfékel és ukázokat osztogat!!!

Légy már egyszer férfi!!!

2014. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek DE CSAK RÉSZBEN az első három válaszolóval. (Mikor elkezdek írni csak 3 válasz volt).

Nos én nem egészen így adnám ezt elő.

Ha a feleséged szeretné, hogy lefogyj akkor ajánlj inkább versenyt!

Ki bírja tovább a káros szenvedélye/finom kajái nélkül tovább?

Legyen valami jutalom a verseny győztesének és szerintem így nem tűnik egyik részről sem zsarolásnak, persze így nem is lesz az, de akár színt vihet a kapcsolatotokba az effajta változás. Szerintem egy próbát megér! :)

25/N

2014. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy neked könnyebb lenne, ha ő meg cserébe letenné a cigit, és mindketten csak jól járnátok vele :)
2014. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 2-eshez.

Továbbá: egy párkapcsolat nem lehet üzlet, hogy ha Te ..., akkor én...

2014. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok lefogyni, jól vagyok én így, de ha elhidegül, mert nem tetszem neki, akkor nézhetek, ezért muszáj fogynom.
2014. máj. 18. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!