Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem nem támogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem nem támogat, hanem lehúz, akkor hogyan legyek jókedvű és bizakodó, van tanácsotok erre?

Figyelt kérdés

pld.

ha itthon megcsinálok egy nagyobb munkát ( ablakok megpucolása, padláson lévő dolgok átpakolása), akkor szerinte ez értéktelen, semmi munka, pár perces dolgok, nulla...

ha nem csinálok semmit, akkor az a baja, hogy nem csinálok semmit

ha csinálok valamit, ha nem, akkor is baja van és minősítget,hogy bármihez nyúlok szarrá válik...


2014. máj. 23. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinte értéktelen mondd neki hogy csinálja ő.Amúgy alaposan ki kellene osztanod mert a fejedre nőtt
2014. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért van jó tulajdonsága is? Nagyon úgy tűnik, hogy nem tisztel. Márpedig akit szeretek, azt tisztelem.
2014. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az egyik jó tulajdonsága, hogy mindennap játszótérre akar menni és ott játszik a gyerekekkel.

Szerinte azért megy oda az ember, hogy játsszon a gyerekkel, nem azért, hogy beszéljen más szülőkkel vagy a párjával.

2014. máj. 23. 09:01
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, azt mondta, hogy akkor mindent ő fog csinálni már és én csak henyélek.
2014. máj. 23. 09:02
 5/17 A kérdező kommentje:

Mit lehet csinálni, ha már a fejemre nőtt?

Hogyan kell kiállni magamért?

Van akinek ez könnyen megy, nekem nem.

Azt hittem, hogy kapcsolatban az a normális, hogy az emberek beszélgetnek és motiválják egymást, ehelyett úgy érzem, hogy a bírám, lesi a hibáimat és kritizál és szinte drukkol, hogy ne sikerüljenek a dolgaim.

2014. máj. 23. 09:04
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez csak tunet A ferjed valamire reagal igy

Mennyit idot toltotok kettesben? mennyi az intimitas a szex?

Szerintem a gond ott van hogy a kapcsolat nem jo koztetek es igy reagalja le.

2014. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
No, de biztos ilyen volt meg a hazassag elott is. Szoval oszerinte az o dolga, kotelessege csakis a jatszas. Szep! En kivagnam.
2014. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szinte semmit nem beszélgetünk, szerinte minek beszélgetni.

Régebben nem volt ilyen, csak amióta a két gyerekkel itthon maradtam. Azóta csak dolgozik és játszik, velem nem foglalkozik.

Nemigen sexelünk, azt mondja, hogy este-éjjel fáradt, nappal meg itt vannak a gyerekek vagy dolgozik. Nincs szeretője, ezt magától találta ki...kifogásnak látszik, de így is éli meg.

2014. máj. 23. 09:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ajánld föl neki, hogy maradjon ő otthon gyesen, te meg visszamész dolgozni. "Pihenjen" egy kicsit, látod milyen fáradt. Kíváncsi lennék, hogy állna a szája.


Ha meg azt se akarja, akkor kérdezz rá kerek perec, hogy


Mi a bajod? Mit akarsz egyáltalán?

2014. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor is tudtad, hogy miféle ember, amikor hozzámentél. Az ilyen magatartás nem az évek során alakul ki, ha igen, akkor abban te is nagyon erősen benne vagy.
2014. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!