Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről,...

Mi a véleményetek erről, esetleg van valami tanácsotok? 14/f

Figyelt kérdés

sziasztok

voltam vérvételen 4hete. azt mondták túl zsíros a vérem, tobbet kell mozognom és egészségesebben étkezni. ja meg perste kevesebb édesség, ha eszek akkor is hetente max 1 csoki.

betartottam a diétát hetente minimum 4napot biciklizek. miután hazaérek megtanulok, aztán elmegyek biciklizni. 1 órára kb. 25 kmert. aztán eszek általában utána már nem eszek semmit vagyis 4körül vacsorázok. utána elmegyek bmxezni (egy éve bicózok komolyan csinálom sportként, nem pedig mert menő) azt kb 2.5 órán át csinálom.

így 5-6 kgot fogytam 4 hét alatt. azt mondta az orvos hogy 4 hétig kell de nem akarom abbahagyni megtetszett ez az életforma és még így is vékonyabb szeretnék lenni.


2014. máj. 22. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tetszik csináld! De mindenképpen csinálj magadnak egy étrendet, vagy ha nem sikerül majd segítek(ünk, van pár igazán hozzáértő személy akik nekem is sokat segítettek).

12/F, calistehnics,saját testsúlyos edzés,street wokout vagy ki, hogy hívja :)

2014. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!