Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Pici màsfèl èves.Mióta megszületett egyszer sem tudtunk elmenni ketten a pàrommal sehovà.A sehovà alatt èrtsd hogy kajàlni,sètàlni ,vàsàrolni ..szóval semmi.A pàrom most ment el elöször a haverjaival este.MÈG mindig nem èrt haza.NYolc óta hivtam nem veszi fel.Màr azt hittem baj èrte.Màr a haverjàt is hivtam.Erre most hivott,hogy ne haragudjak,de a Norbinàl leragatt.Màr 11:00óra! Lerektam a telefont.Balhèzzak?Igaz mèg nem volt sehol több mint màsfèl ève,de ez akkor is túlzàs nem?
2014. máj. 25. 11:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nem akadnék ki... Ha ennyi ideje nem volt, akkor hadd szórakozzon kicsit.
2014. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyik felem tènyleg ezt mondja!De mièrt nem hivott,vagy üzent,hogy te hülye jól vagyok.Meg az dühit,hogt a mai napi eltervezett programnak is löttek.Meg hogy mit csinàlt,hol volt stb...
2014. máj. 25. 11:24
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Hogy erről nem szólt, azért letolhatod. De másért nem.


Attól mert te a bezártságtól bediliztél az még indok, hogy neki is be kell. És a hülyeségedet is rávetíteni felesleges.


Ha egy kicsit is rafkos csaj vagy, nem üvöltesz vele. Kisboci szemekkel várod haza, mintha a kisfiad tűnt volna el a játszótérről és a nyakába ugrassz, hogy úgy aggódtál érte, hogy majd a fene megevett. És elsírod neki, hogy többet ilyet ne csináljon. Megérted, ha jó volt neki végre kinn és örülsz, hogy ő legalább ki tudta ereszteni a fáradt gőzt, de ha egy részeg sms-t is de értesítsen.


A férfiakra hiszti veszekedés hatástalan... de női báj és könnyek ellen nincsenek felvértezve. Sokkal nagyobb hatást fejtesz ki rá így és még rossz sem lesz köztetek a viszony.

2014. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
én csak azon akadnék ki, hogy nem lehetett elérni, és azért cseszném le, h nem vette fel a telót, vagy ha az ciki lett volna neki, nem írt lgalább egy smst
2014. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi!Sokat segitettèl,igy ismeretlenbe is.Pont a kettö közül dilemmàztam,hogy mit tegyek.persze szarul esik,meg tènyleg rànk fèrne a kikapcsolódàs kettesben is.Megèrtem abból a szempontból,hogy règ nem volt sehol.Balhèzni sem nagyon akarok,mert mèg rosszabb lesz.
2014. máj. 25. 11:31
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Ja, persze, alakoskodj, mint ahogy az előttem szóló tanácsolta. Olyan lesz akkor a házasságotok is.

Én megmondanám, hogy nincs harag, de legközelebb tessék szólni, mielőtt halálra aggódom magam.

Legközelebb pedig én mennék a helyedben a barátokkal, de szólnék, mikorra vagyok várható, mert rád fér már egy kis kikapcsolódás.

2014. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon ràm fèrne màr.De senkire nem tudom hagyni a picit,pedig itt laknak a mamik nem messze.A baràtaim eltüntek terhessègem alatt.Kettö van,de ök is otthon ülõs tipusok.CSAK a pàrommal tudnèk elmenni kikapcsolôdni.
2014. máj. 25. 11:42
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Én is néznék rá boci szemekkel.Nem tenné zsebre!Nehogy már még ez a szerencsétlen bazsajogjon rá,mert még a telóját se képes felvenni.nehogy már egy buliból ne lehessen reggelre haza találni.ne hagyd magad,mert rákap az ízére aztán ő bulikázik te meg várhatod a körmöd lerágva.Neked is jár a kikapcsolodás,nem csak a tied a gyerek.
2014. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Ez az, harcos amazonok! Csak üvöltözzetek, ha a férjetek másfél év után egyszer(!) ki mer mozdulni nélkületek! Csapkodjatok is, meg legyen szexmegvonás, azzal biztos eléritek, hogy szívesebben legyen otthon..
2014. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te nem vagy normális.
2014. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!