Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynád a férjed, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a férjed, ha csak azt sejtenéd, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Konkrét bizonyítékom nincs, ami kézzel fogható.

Igényesebb lett, heti 2x később ér haza mint szokott..

Van egy hozzá hasonló férfi városban, szinte az alteregója.

Őt sokszor láttam egy festett fekete hajú hölggyel.

Tegnap este egy idegen hajszálat találtam a párom pólóján. Fekete de a töve vöröses barnás...


2014. máj. 29. 10:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Nyomoznék... Ha bebizonyosul, hogy megcsal akkor válnék el!
2014. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
En is tovabb nyomoznek... Esetleg felhivhatnad ismeretlen számról amikor kesobb szokott hazaérni hatha a no veszi fel vagy hallatszik a háttérben valami
2014. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló, ha az ember épp a szeretőjénél tölti azt a heti pár órát, akkor nem fog idegen telefonszámokat felvenni szerintem:) Gondolom, más dolga van akkor épp. Az ember a szeretőjének meg nem engedi meg, hogy felvegye a telefonját...


Én is megbizonyosodnék mindenképp, és csak azután hoznék döntést.

2014. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Jaa nem tudom, nem volt meg szeretőm es szereto se voltam (nem is tervezem egyiket se :D) hat akkor kutakodni lehetne még ilyen esetben eleg indokolt szerintem :D
2014. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Igényesebb lett - huh, ez am a válóok....

Heti 2* később er haza - esetleg rákérdezni, hogy miért?

Idegen hajszál a pólót - ez mókás, hacsak nem légüres térben létezik a ferjed, teljesen normalis, ha hajszál van rajta

2014. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

n elhagynám, de nem azért, mert lehet hogy megcsal. Hanem azért, mert a leírásodból egyértelmű, hogy nagyon nem bízol benne. Ezek nem bizonyítékok.

Az én férjem is csinált hasonlókat, egy hónapon keresztül hetente párszor később ért haza jó két órával, mint szokott. Meg találtam a ruháján fekete hajszálakat, pedig az én hajam szőke.

Eszembe sem jutott, hogy biztos megcsal, kicsit furcsálltam ugyan, hogy később jön haza, de gondoltam, biztosan megvan rá az oka.

Azután kiderült, hogy meglepetésbulit szerveztek a szülinapomra a legjobb barátnőmmel, akinek mellesleg hosszú fekete haja van. :)

2014. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem, teged kene a ferjednek elhagyni, mert az ostoba es ok nelkuli feltekenykedessel megmergezed a kapcsolatotokat. Valoszinuleg egesz nap otthon ulsz es tul sok idod van magaddal foglalkozni meg kombinalni.
2014. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért legalább bizonyosodj már meg róla, mielőtt hülyeséget csinálsz...!

Egyébként lenne oka, hogy máshoz forduljon, szóval elhidegültetek, nem jöttök ki jól mostanában??? Szerelmes vagy a férjedbe? Van valami rossz érzésed, hiányérzeted is, vagy csak amit írtál?

2014. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Az en parom is neha kesobb jar haza ( munka.....)

igyenyes? hat miert? inkabb ne furodjon?..

A hajszal pedig lehet barkie ha emberek kozott van.....

De en is ideges lennek a helyedben..

En kovetnem mondjuk :D lehet durva de siman kideritenem hogy mi a szitu.. nem 1-2 dolgot deritettem mar ki a paromrol ( nem no ugy hala a jo istennek) jok a megerzeseim :D kutakodj kicsit.. mondjuk amikor elmegy furodni illatokat keress,esetleg telefonja, (tudom nem szep de a szent cel erdekeben barmit!!!!!) esetleg ha tudod hogy mikor vegez a munkajaval akkor az egyik nap ele mennek hogy szia dragam gondoltam erted jovok.... :-)

amugy milyen a kapcsolatotok ugy altalanossagban?

2014. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ezek nem csak erőltetett indokok, mert egyébként sem klappol minden a házasságotokban, és jó ürügy lenne most lépni?
2014. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!