Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynád a férjed, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a férjed, ha csak azt sejtenéd, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Konkrét bizonyítékom nincs, ami kézzel fogható.

Igényesebb lett, heti 2x később ér haza mint szokott..

Van egy hozzá hasonló férfi városban, szinte az alteregója.

Őt sokszor láttam egy festett fekete hajú hölggyel.

Tegnap este egy idegen hajszálat találtam a párom pólóján. Fekete de a töve vöröses barnás...


2014. máj. 29. 10:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Mit mond, miert jon kesobb haza? Azokon a napokon a munkahelye wlott varnam es messzirol kovetnem. Ha bemegy egy hazba megvarnam mig kijon. Esetleg olyan "szerencsed lesz" mint anno nekem volt, akkor egy novel jon ki a kapun es csokkal bucsuznak. Akkor felhivod es megkerded merre jar...... utana csak annyit mondasz fordulj meg dragam es egy hatalmas pofont adsz neki igy hogy napig faj utana a kezed.... aztan adsz neki egy orat hogy osszepakoljon.
2014. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám el sejtés miatt. Ha felkelne bennem a gyanú, akkor utánajárnék a dolgoknak. Beszélnék vele, figyelném a reakcióit, a gesztusait, abból több dolog kiderülne, mint hogy pontosan hány órakor is jön haza.

Tényleg furcsa, hogy igényesebb lett és időközönként később megy haza mint szokott (pláne ha fix beosztása van) és ha erre nincs különösebb ok, magyarázat, akkor inkább tartsd nyitva a szemed.

2014. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz a kérdés, akkor azt kell, hogy mondjam nem vagy normális, ha egy gyanúra válni akarsz! Meg kell róla bizonyosodni, aztán el lehet dönteni, hogy működik-e tovább a házasságotok vagy sem. Úristen a férjem tegnap 1 órával később ért haza, igaz, felhívott, hogy a kollégájával dumálnak, majd jön, de lehet, hogy gyanakodnom kellett volna rá????? :D:D:D:D
2014. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%

13-as, Ne dugd a fejedet a homokba! Biztos megcsal. Ha nem tegnap, akkor majd holnap. Azonnal válj el!


Ezen ez oldalon csak ezek a szövegek mennek, vagy TE másképp látod?

2014. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tegnap belementem két megcsalós vitába. A %-on hasonló volt a Tiédhez. Nézd meg most.
2014. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha kiderülne, hogy megcsalt sem valószínű, hogy rögtön elhagynám. És most kérem azok akik sosem éltek egy igazán jól működő házasságban, ne jöjjenek azzal, hogy nincs önbecsülésem. Biztos nem esne jól, ha megcsalna a párom. De az helyett, hogy rögtön kidobnám, inkább megpróbálnám megérteni, hogy miért is tette és megpróbálnám helyrehozni a dolgokat. Persze csak ha erre ő is hajlandóságot mutatna. Nem vagyok híve annak, hogy ami elromlik, azt rögtön ki kell dobni. A tüske mindig bennem maradna, de én komolyan gondoltam a "holtodiglan-holtomiglan" ígéretemet.
2014. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
14-es ez most irónia volt vagy nem?
2014. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
17-es, bocsi, komolyan vetted? Csak az itt uralkodó gondolkodást akartam kifigurázni!
2014. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy vegyem, ezért kérdeztem. :) De akkor már értem, hogy irónia volt.
2014. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nálam ezért van minden előre tisztázva. Mi az amit tolerálok és van még egy esély és mi az ami nem.


Ha gond van a kapcsolatunkkal NEKEM szóljon, ne más nő lába között keressen megoldást, mert ott biztos nem fog találni.


A mai időkben annyi baj, nehézség éri az embert! És pont nem az kell, hogy az egyetlen ember akire az életem is bíznám felrúgjon mindent. Ha szerelmes lesz, megértem, álljon elém mondja meg és menjen Isten hírével!


Sosem értettem azokat az embereket, akik arra hivatkoznak, hogy "jól működött a házasságunk" - épp most nyert bizonyosságot, hogy csak a felszínen működött jól. Ha valakinek elég a látszat is akkor lelke rajta, de mikor igazán számítani kell a párunkra, megint ott tartunk, hogy nem tudunk benne bízni.

Én előre megmondom ebben fel is út le is út!


Csak a gyanú miatt nem dobnám ki. Ennyi erővel bárki beadhatná az unalmast.

2014. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!