Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 32 éves fiamat meg akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves fiamat meg akarom nősíteni, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

élt egy nővel évekig -szétmentek-azóta nőgyűlölő.

UNOKÁT AKAROK!!!!!!!


2014. máj. 30. 10:40
1 2 3 4
 1/38 Őszödi Ferenc ***** válasza:
90%
Szerintem Önnek inkább a nyugdíjas éveire kellene készülnie, nem pedig a fiatalok dolgába belekotnyeleskedni.
2014. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Régen rossz,hogy AKAROK!

Akarni a WC-n kell.

2014. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy.
2014. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az Ön fia majd eldönti, hogy akar-e házasodni, ugyanis ez az ő magánügye.
2014. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 acelsziv ***** válasza:
100%
Pfff. ez kamu
2014. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
98%

Unokákat akar? :)

Nos szerintem a 32 éves fiát felesleges bármivel is cseszegetni,1:mert úgy is az ellenkezőjét fogja csinálni,senki sem hallgat a szülőkre felnőtt korban szerintem :)

2:Ha akar úgy is nekiáll gyereket csinálni.Az is lehet hogy van csak nem tud róla.Soha nem lehet tudni.Nem kell erőltetni semmit mert azzal csak árt a fiának!!!

2014. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérje meg a kezét, mama!


Lehetett volna ezt szellemesebben is, akkor nem üvöltene róla, hogy kamu. :)

2014. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjon örökbe a a kedves mama egy családot, gyerekkel. Ez nem így megy!
2014. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez full gáz. Én meg gyereket, de mégsem jön össze. Akkor most mi legyen??? Ha a fia nem akar nősülni, akkor nem fog. Ennyi.
2014. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiad 32 éves, és szerinted elég felnőtt ahhoz, hogy gyereket neveljen, akkor talán add meg neki azt a szabadságot, hogy ő dönthessen az életéről.


Te is felneveltél legalább egy gyereket, gondolom tudod mekkora felelősség mind anyagi mind erkölcsi téren, ráadásul 20+ évn át... Ezt neki kell magától elvállania, az unoka nem a legújabb mikrósütő, amit csak leaksztassz a tecsóban, és ha nem jött be, felraksz a padlásra.


A nőkkel való viszonyáról meg beszélgethetsz vele, de a sebek úgyis maguktól gyógyulnak.

2014. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!