Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek a párja mezőgazdaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a párja mezőgazdaságban dolgozik, hogyan oldjátok meg, hogy legyen időtök egymásra is?

Figyelt kérdés
Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok.
2014. jún. 4. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Télen:)
2014. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De télig van még egy csomó idő. Akár a kapcsolat is rámehet a sok munkára.
2014. jún. 4. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
ez van akkor ne kezdj parasztokkal
2014. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Apukám a mezőgazdaságban dolgozik, szóval mi tudjuk mi az, hogy abszolút nincs nyaralás, nem lehet majd nyáron esküvőm, stb. :) És anyukámmal kicsit úgy érzem, rá is ment a kapcsolatuk, főleg azután, hogy anya nem nagyon tudott már besegíteni neki, mert allergiás asztmás lett. Szerintem erre az az egyetlen megoldás, ha megpróbálsz nyáron a munka közben is minél többet együtt lenni vele, pl. nem tudom, mit termeszt, de ha kell mennie piacra, akkor oda elmenni vele, stb. Nyáron kikapcsolódni úgysem nagyon lesz ideje.
2014. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a mezőgazdaság ilyen,akkor kell aratni amikor megérett a búza,nem amikor van kedve az embernek.Nézd a jó oldalát,örülj neki,hogy nem állatokat neveltek,az még nehezebb..ott sem karácsony ,sem húsvét.
2014. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Az én párom értelmiségi, és télen-nyáron éjjel nappal dolgozik, hétvégéken és sokszor ünnepnapokon is. Rhadt nehéz, de néha így is megpróbálunk időt szakítani egymásra. Ennek ellenére nem megy tönkre a kapcsolatunk.
2014. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy lehet csinálni ahogy a 4-es írja.Én is pont ezt csinálom.Kint is vagyok vele mert nem csak neki kell dolgozni nekem is,nekünk gyümölcsöseink vannak és én is szedem nem csak papírmunkázok.Aztán piac és ennyi :-D meg lehet oldani csak akarni kell,persze mondjuk ha gabona van akkor az kicsit neccesebb....
2014. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő egy mezőgazdasággal foglalkozó cégnél dolgozik. Mégis mit keresne ott egy nő? A főnöke ki is vágna minket.
2014. jún. 4. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt alapvetően nem az a lényeg, hogy mezőgazdaságban dolgozik vagy sem.


Sajnos sok ilyen kapcsolat van, ahol az egyik félnek viszonylag fix a munkaideje és az időbeosztása, a másiknak viszont a munkája miatt behatárolt igencsak.


Nekem volt kilátásban szerelem egy rendőr sráccal, de milliószor átgondoltam, hogy képtelen lennék elviselni, hogy kiküldetés miatt akár hetekig nem látom és azt sem tudnánk megtervezni, hogy másnap elmegyünk moziba :( Nekem/nekünk sokkal több szenvedést hozott volna, ha összejövünk, barátok maradtunk , de még bevallom így is nehéz.


Tűzoltó párom volt, ott ugye 24/48 órás beosztásban dolgoznak, de mellett volt két másodállása, őszintén szólva baromi nehéz volt türelmesnek lenni, de annak egész más miatt lett vége közöttünk.


Én egy olyan típus vagyok, hogy igénylem, hogy a párommal fizikailag is együtt legyek (nem csak a szexet értem ez alatt!, ölelés, csók, egyáltalán, hogy látom őt) nem csak telefonon vagy neten kommunikálunk, tehát hosszú távon én ilyen kapcsolatban nem tudnék maradni.


Biztos olyan is van, akiknél működik egy távkapcsolat, vagy ha nagyon ritkán találkoznak.


Összességében az a véleményem, ha két ember szereti egymást és földrajzilag nem választja el őket nagy távolság, akkor mind a kettőnek kell alkalmazkodni és engedni amennyit tud :)


28N

2014. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!