Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mezőgazdaságban...

A párom mezőgazdaságban dolgozik, azt mondja fáradt ezért nincs szex. De akkor minek hív el magához aludni? Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül van,veled úgy gondolja jobb aludni,mint a tehenekkel,meg a birkákkal.....velük viszont jobb a szex...
2013. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szeretné, hogy besegíts a kerti munkába talán.
2013. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is van úgy, hogy heti 7 napot dolgozom, és fáradt vagyok, de ez nincs minden héten így. Mi a helyzet télen, amikor nincs annyi munka a földeken? Vagy újabban vagytok csak együtt?
2013. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Azért hív el magához aludni, mert szeret. Mert szereti tudni, hogy mellette vagy, hogy ott szuszogsz, szereti a bőrödet... Én jobban élvezem az összebújást egy kiadós szex után, mint magát a szexet. Semmi baj nincs, csak fáradt és melege van... Én pedagógusként kevesebbet kívánom ilyenkor az együttléteket. Türelem kell és megértés.
2013. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Nemtom, de az én életem az akkor is szexel, ha alig áll a lábán. Pakol, rámol, sétál, fest, rakod, ezt viszi ide, ezt oda, ezt felviszi azt le H-Sz-ig mindennap... Ha kipiheni magát vasárnap? Akkor még aktívabb. Amúgy nem tudom, mert pasija válogatja. Előző az állandóan fáradt volt, pedig jóval fiatalabb még nálam is nem csak a páromnál.

Azért hív el aludni, mert jó ha van mellette valaki aki szereti és akit szerethet, kicsit összebújni, beszélgetni. :)

2013. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Azért hiv magához aludni, hogy lenyugodjon, békésen horkoljon melletted.

A helyedben nem hagynám aludni,addig piszkálnám,amig nem lát el.

2013. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi baja lenne? Fáradt baz+! Ha meg nem tetszik, hogy nem vagy meghúzva, akkor menj és segíts neki a mezőgazdasági melóban! Majd akkor megtudod, hogy milyen az, ha még a szexhez is fáradt az ember......
2013. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért muszáj a szex? ha a másik fáradt és szüksége lenne egy kis törődésre?
2013. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Mi van 7., kiengedtek a pszichiátriáról a hétvégére?
2013. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Srapnel ***** válasza:

"A párom mezőgazdaságban dolgozik, azt mondja fáradt ezért nincs szex. De akkor minek hív el magához aludni? Szerintetek mi baja lehet?"


Várjál. Lehet, hogy egyszerűen esendő és ember? Vagy netán (kimondani is rossz) szeretetre vágyik? Lehet, hogy egy férfi nem csak nemzőrobot? Várj, csak hogy érthető legyen: kefélőgép? Lehet, van lelke?! Nem semmi!

2013. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!