Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemmel 15 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel 15 éve vagyok együtt azt hittem boldogan, 10 éve csal és nem vettem észre bunkó naiv vagyok vagy ö a jó színész?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Egy kicsit mindketto.
2014. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Végül is boldogan...ki így, ki úgy...
2014. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

10 év után hogy derült ki? Utólag visszaemlékezve voltak gyanús jelek?

Egyébként inkább jóhiszeműnek mondanálak, nem tételeztél fel a feleségedről olyasmit, amit te sem tennél. Ő viszont biztosan ragyogó színésznő, meg gyomra is van, gerince viszont annál kevésbé...

2014. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Nehogymár még ő kapja a "jó" jelzőt. Nekem ez fura, semmi értelme. Ha azt hitted boldogan, az azt jelenti, hogy szeret téged. Ezt azért érzi az ember. Ha szeret, hogy tud megcsalni? OK, valami hiányzik neki, mégis eljárkál. Miért nem szólt, hogy valami másra vágyik? Két embert nem lehet szeretni egyszerre. Miért nem vett egy vibrátort? :)
2014. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Jó színész viszont ha voltak gyanús jelek akkor te meg jóhiszemű vagy mert nem akartad észrevenni.
2014. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettő.
2014. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Az ember azt látja, amit látni akar, és ha valamit nem akar látni, akkor szinte vak.
2014. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Szertintem nem jóhiszeműség, hanem oda nem figyelés. Vannak jelek, csak ismernünk kell a párunk reakcióit és ha azok változnak, ha másképp viselkedik, lehet épp kedvesebb lesz, mert kompenzál vagy ingerültebb, mert feszült a kettőség miatt vagy épp bunkó, mert a másikkal kedves... Ennyi, kedves férfiak és nőtársaim...
2014. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Aha, hát azt mondom, amit itt mindenki mondana, ha nő lennél: csak azt lehet átverni, aki hagyja magát.
2014. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem ismerted meg eléggé.... ha így lett volna, egy füllentést észreveszel rajta, ahogy belenézel a szemébe, vagy azt ha szomorú. A hiányérzetet ami a megcsaláshoz vezetett meg pláne.


Vagyis a te hibád. Minek vettél el olyan nőt akit nem ismersz eléggé?

2014. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!