Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van köztetek olyan akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan akinek a párjával nagyon megromlott a kapcsolata és már csak a gyerek miatt vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Köztünk nagyon megromlott minden, csak élünk egymás mellett, én már nem érzek semmit iránta, de iszonyú így élni. Több ok miatt nem lenne könnyű szakítani amit mérlegelnem kell és elég komolyak. Van egy kisgyerekünk, aki ragaszkodik hozzá, pedig sokat nem foglalkozik Vele. Kezdek kikészülni. Hogy lehet ezt lelkileg elviselni, túlélni?
2014. máj. 28. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendbe kell hozni, egy próbát szerintem megér,kezdjetek el beszélgetni,mert biztosan hiányzik a kommunikáció,menjetek el kettesben egy kicsit,idézzétek fel mit szerettek meg először a másikban.Akarjatok tenni a kapcsolatért.
2014. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát nem szereted a párodat, de ÉRDEKBŐL vele maradsz! Gondolom a le nem írt "komoly " okok anyagi jellegüek. Döntened Neked kell. De ne tartsd a gyeket élő pajzsként magad elé!
2014. máj. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Semmit sem érzek iránta"! Tehát csak a pénze kell! Hogy lehet elviselni? Nem kell elviselmi! Hagyd el! De ez gondolom nem megy, mert rá vagy utalva.
2014. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Idegörlő. Mi is nagyon eltàvolodtunk egymàstól, kommunikàció szinte nulla, sosincs itthon, hiànyzik a gyerekeknek, ès nekem is. De èn szeretem ès igyekeznèk rendbe hozni, türelmes próbálok lenni de nem tudom meddig megy ez így. Ha nem èrzel semmit irànta lèpj ki, ne a gyerekkel èrvelj. A gyerek úgyis megèrzi ha nincs köztetek rendben vmi. Attól mèg lehet jó apja a gyereknek, hogy nem vagytok együtt. Add meg magadnak a lehetőséget hogy màssal boldog lehetsz. De mindenkèpp beszèljètek meg ketten őszintèn.
2014. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dolgozol?
2014. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen problémáitok vannak? Törekedni kell helyrehozni a kapcsolatot. Miért nem lehetséges ez?
2014. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez volt a helyzet kisgyerekkel. Nem bírtam tovább, akárhogy próbálkoztunk, nem sikerült rendbe hozni, és lehetőségünk sem nagyon volt rá, mert ő sem volt otthon szinte soha. Egy vidéki városban éltünk, amikor teherbe estem, akkor költöztünk oda, mert ott lakott munkát. Távol voltam mindenkitől, nagyon egyedül, ez is hozzátett gondolom. Amikor már végképp nem bírtam, mondtam neki, hogy ennyi, mi költözünk Pestre a kicsivel. El is kezdtem lakást nézni kettőnknek, meg munkát (2 éves a kicsi). Ő meg fogta magát, felmondott, és velünk jött végül, mert azt mondta, nem tud minket elengedni. Nemrég költöztünk fel, és azóta valami úgy néz ki mintha kezdene rendbe jönni. Pedig én is úgy éreztem, hogy már semmi nem köt össze minket, csak a gyerek.


Néha egy kis környezetváltozás, új dolgok, közös ügyek, új projektek, amiken együtt dolgoztok stb., segítenek újra felfedezni a másikat. Remélem nekünk sikerül, és nem csak pillanatnyi a javulás

2014. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez a helyzet. :(( A gyerek miatt és sajnos anyagi okokból nem léptem még ki. Én is dolgozom, de semmi segítségünk nincs, így olyan munkát kellett vállalnom, ami a kicsivel összeegyeztethető.

Gyengédség, szeretet, szex már rég nincs köztünk, pedig fiatal 30-sok vagyunk. Nagyon szeretnék új életet kezdeni és esélyt adni magunknak arra, hogy megtaláljuk az igazi párunkat, mert ne mondja senki, hogy mind ugyanolyan! A férjem utálja a munkámat, az egyetem, amit végeztem szerinte hülyeség, kommunikáció nincs köztünk, vagy csendben hallgat, vagy ordibál, ha simogatom, közeledni próbálok, közli, hogy "jaaaj most neee", pedig idén nem voltunk együtt 10-szer. Igen, én is ki vagyok készülve

2014. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
O előbbi vagyok. Mindkettőnknek első kapcsolata volt a másik. Ez nagy hiba volt. 12 éve vagyunk együtt, de már 11,5 éve nem kéne együtt lennünk
2014. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!