Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek! Ti minek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti minek örülnétek házassági évfordulóra? Foglaltam le hotelt, pár napra elutazunk, de ez még meglepi :-) ajándékkal vagyok bajban. Tudom, hogy én ismerem a párom, de pár ötletnek nagyon örülnék. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Most vettem a felesegemnek ajandekba egy karkotot. Csillogo kovek, miegymas. Nem kellett neki semmi mas. A szeme ugyanugy csillogott, mint a karkoto.
2014. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Én ékszernek örülnék, egy szép karkötő vagy nyaklánc.
2014. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A pár napos kiruccanásnak önmagában is örülnék. De ha mindenképp akarsz ajándékot is, egy szép fülbevaló például.
2014. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem elég lenne az utazás és egy csokor virág.

De ha mindenképpen szeretnél még mást, akkor ékszer vagy parfüm.

2014. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Épp eleg a wellness de én egy bikininek örülnék hozzá még
2014. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is bőven elég lenne a kiruccanás. :)

És a végén egy közös kép, hogy ha fellapozom az albumot eszembe jusson az a szép nap!

2014. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
ohhh én már a kiruccanásnak is örülnék. de ha még szeretnél meglepit..akkor szerintem nem kell még egy dràga ajàndék,hanem behûtött pezsi,eper..egy jò éjszaka ;) ennyi :)
2014. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
olyan ajándék aminek csak neki örülne,nem amiről lerí hogy neked is jól jön.Ékszer is jó de ez függ attól hogy feleséged olyan típus aki ennek örül.
2014. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, nagyon hasznosak! Mindenkinek ment a zöld kéz. :-)
2014. jún. 8. 18:53
 10/19 Nádszálkisasszony ***** válasza:
79%
Nekem az utazás is bőven elég ajándék lenne! :) Főleg ha kedves, előzékeny lennél és újra elkezdenél udvarloni!
2014. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!