Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg halálra van ítélve az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg halálra van ítélve az a házasság, ahol a nő miatt nem lehet gyereke a párnak?

Figyelt kérdés

Múlt héten új munkatárs érkezett a munkahelyemre...Elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni, mivel közvetlenül együtt fogunk dolgozni. Mint kiderült 6 gyereke van. Kérdezgette, hogy nekünk mikor lesz már... mondtam neki hogy nem lesz, mert nekem nem lehet. Erre azzal támadt nekem, hogy akkor készüljek fel, mert a férjem nem fog velem maradni, és biztos hogy elválik...


Mit gondoltok erről?


2014. jún. 9. 20:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Nem feltétlenül, ez csakis a párod hozzáállásától függ, és attól hogy mennyire tudjátok ezt megbeszélni.

Nekem van egy házaspár ismerősöm, akiknek lett volna babájuk, de sajnos elment a baba, és el kellett távolítani a nőnek a méhét, de őket ez csak még jobban összekovácsolta, huszonpár éve vannak együtt. Szóval van erre ellenpélda is.

2014. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet tudni. A férjeden ill rajtad is múlik. Nem válóok. Van megoldás erre is! Pl egy pici örökbefogadása!
2014. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Azt hogy egy primitiv ember a kolleganőd.Ennyiből mégis honnan tudná hogy elhagy a férjed?neki egy apától van a gyerek?

Nálunk is velem van a gond 4évig probálkoztunk de a férjemben fel sem merült hogy elhagyna.

2014. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell adni a véleményére, ez csakis rád és a férjedre tartozik. Bírom az ilyen ősanyákat, akik tengerimalacként potyogtatják a gyerekeket magukból, hogy másokat is folyamatosan erről kérdeznek....
2014. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%

Nincs halálra ítélve, ez a páron múlik egyedül! Van, akik gyermek nélkül is boldog házasságban tudnak élni, vagy pl. örökbefogadnak inkább.


Megint másoknak ez pedig egy kizárólagos ok. Sajnos ezt csak ti tudhatjátok, hogy nálatok hogy alakul, hogy viszonyultok ehhez.

2014. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Ezt neked kell tudnod, hogy amikor a férjed megtudta,akkor milyen reakciója volt.
2014. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
29%
Annyi bizonyos, hogy a család, mint gazdasági egység legfőbb összetartó ereje a gyerek és a feleket egyre inkább a közös teremtmény(ek) tartják össze, mintsem egymás iránti (idővel meg is változó) érzelmeik. Persze, ha a felek könnyen elviselik a gyerek(ek), sőt majdani unokák hiányát (mert érzelmileg olyan beállítottságúak), akkor működhet a házasság 90 éves korig is. A gyerek utáni biológiai késztetés azonban az emberek zöménél olyan erős, hogy mindenképpen efelé törekszenek.
2014. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%

Miért lenne már halálra ítélve??

Mások is vannak, akiknek nincs gyerekük, vagy mert nem lehet, vagy mert esetleg nem akarnak.

2014. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%
Ő is lehet gyerek után is egyedülálló bármikor. Ne foglalkozz az ilyen bunkókkal.. Pont elég baj(ha szeretnél) hogy nem lehet; de azért még rúg beléd egyet..
2014. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

Már ne bántódj meg, de nem kellene ennyire befolyásolhatónak lenned. Egy hete ismersz valakit felületesen (sem, ennyi idő alatt), ő hasonlóképpen ismer csak téged, és te rögtön mélységesen elgondolkozol azon, amit ő gondol...

Én azt gondolom erről, hogy a kedves új munkatársat kiosztottam volna, hogy jobban teszi, ha ezentúl a saját munkájával törődik az én magánéletem helyett, és a minimumra szorítom a vele való kommunikációt.

2014. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!