Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megromlott házasságban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott házasságban élő nők! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Milyen érzés abban a tudatban élni, hogy nem szeret a férjetek? Miben nyilvánul meg az, hogy nem szeret? Miért nem váltok el?

2014. jún. 6. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyám már megszokta...
2014. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szegény. Együttérzek vele, már rég ki kellett volna szakadnia abból a mérgező környezetből.
2014. jún. 6. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Elváltam tőle. Rettentes volt a tudat, főleg, hogy a hátam mögött már második életet élt, randizgatott, stb. Többek között a hazugságokban nyilvánult meg, hogy nem szeret. Nem tervezett közös programokat, sokat járt el szórakozni haverokkal, bulizott, ivott és a házassági évfordulónkon felajánlotta, hogy éljünk nyitott házasságban... jah, jó kis kapcsolat volt. :-/ Hála az égnek már a múltam.
2014. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Ő nem akar lépni. Ma már eljutottam arra a szintre, hogy nem sajnálom. Egye meg, amit főzőtt.

(u.i: apámat ne nézzétek nagy disznónak, nem az. Egymás életét teszik tönkre kölcsönösen)

2014. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelen. Borzasztóan érzem magam, de már beletörődtem. Szex közben csak ő a lényeg, gyakran erőszakkal akar vmit kicsikarni belőlem, ilyenkor eljátszom...

Anyagilag függök tőle (hitel), illetve van 2 gyerek is...

Most új életet szeretnék kezdeni, másik munkát keresek, pakolom a cuccokat, albikat nézek, új barátokat keresek, új ruhák és más megjelenés. Elég volt az átvert életmódból.

2014. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( Addig lépj, amíg rá nem jön, hogy mire készülsz! Elég sokáig prostituáltad magad neki, itt az idő, hogy boldog legyél!
2014. jún. 9. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanez :(( nem szeret, én sem őt, de függök tőle...próbálok megerősödni, hogy elmehessünk a gyerekkel
2014. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!