Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Mamoha név anyakönyvezhető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Mamoha név anyakönyvezhető?

Figyelt kérdés
Kislánynak lenne, nekem nagyon nem tetszik, de a párom ragaszkodik hozzá.

2014. jún. 11. 20:11
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Hirtelen azt hittem Mohamed. Inkább legyen Margit, ha M-betűset akartok.
2014. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én egy japán kisfiúnak simán eltudnám képzelni ezt a nevet, tök aranyos! Persze, csak abban az országban ...
2014. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem anyakönyveztethető, de lehet kérvényezni, bár így nincs értelme, hogy csak párod akarja.

[link]

Van itt is elég név, keresgéljetek!

2014. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Simán engedélyezik, mert a magyar helyesírás szabályainak megfelel. Engedélyezett név a Frodó, Gandalf, Boromir, Arven, és még a Gesztenye is, szóval ez a Mamoha ahhoz képest semmi.

A legnagyobb gond, hogy létezik olyan növény, hogy májmoha, pontosan úszó májmoha és csillagos májmoha, szerencsétlen gyerekkel ilyen hátránnyal indítani az életben, elég nehéz az normális névvel is.

2014. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Őszödi Ferenc ***** válasza:
ó, te jó ég, és ilyen emberek szavaznak... :(
2014. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14: nem engedélyeznek bármit, mi kérvényeztünk egy nevet [a magyar helyesírásnak megfelelő, nem idegen hangzású nevet, ami történetesen az akkor két éves lányom beceneve volt (ma már 9 éves és még mindig így hívjuk), azt szerettük volna ha hivatalosan is az lehet a második keresztneve], elutasítottak.


Kérdező: ha neked amúgy se tetszik örülj hogy nem anyakönyvezhető :).

2014. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát nagyon elba.szott név lehetett, amit kértetek, ha nem fért be a Gandalf és a Frodó közé, már ne is haragudj:D
2014. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Mi volt az amit nem engedelyeztek hiaba felelt meg a szabalyoknak? Engem is erdekel :)


Amugy nem Mameha -ra gondoltatok veletlen? Asszem a Gesa Emlekirataiban hivtak ugy az egyik gesat, bar en nem adnam azt se... Japan kisfiukat sem neveznek Mamoha-nak szerintem sehol, eleg sok japan nevvel talalkoztam mar eletemben de ez nem hangzik ugy mint amit adnanak. (bocsi az offert)

2014. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond hogy elbaszott-e, hanem hogy a Gandalf és a Frodó a köztudatban élő nevek, ahogy mi hívjuk a lányunkat és amit a kérdező írt, azok pedig nem.
2014. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A Gandalf hiába él a köztudatban, elbaszott egy név egy magyar kisfiúnak. Szabó Gandalf, vagy Kovács Boromir, szóval valami nagyon furcsa név lehet, amit kitaláltatok, ha ezek mellé nem fért be.
2014. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!