Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy sértődésben van az uram,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy sértődésben van az uram, pedig úgy tudtam, nekem lenne rá okom. Hogy ráznátok fel?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal, és bátran kijelenthetem, hogy nagyon boldogok vagyunk, harmonikus és nyugodt a kapcsolatunk, a boldogságunk még nagyobb, mióta gyermekünk született egy éve. Viszont ebben az egy évben volt három konfliktusunk, amelyeket szerintem ő nagyon rosszul kezelt. Mindhárom egy nevetséges apróság miatt robbant ki - olyasmi, hogy nézzük-e ma a sorozatunkat vagy ne, ennyire komoly, igen. :)

Mindháromszor úgy zajlott a dolog, hogy nekem valami rosszul esett, ami kiült az arcomra, ő rákérdezett, hogy baj van-e, és mikor elmondtam, mi a baj, halálosan megsértődött, és kijelentette, hogy nem akar beszélgetni, hagyjuk az egészet a fenébe. Mindezt egy olyan apró durcásságomra, amit három perc alatt el is felejthettünk volna... ehelyett úgy feküdtünk le, hogy haragban voltunk, én egy percet sem aludtam.


Ma például lefektettem a picit, aztán kimentem hozzá a nappaliba. Már régen megegyeztünk, hogy ha egyikőnk netezik a számítógépen, akkor a másik tévézhet addig, ez prímán működött eddig. Ma viszont ő egy bizonyos műsort nézett a tévében, mire kijöttem, és közben netezett is. És mikor a tévét el akartam kapcsolni, sértett hangon jelezte, hogy ő azt épp nézi, ezért ráhagytam. A műsora végén, úgy egy óra múlva (addig próbáltam mással elfoglalni magam), odajött megsimogatni, de látta hogy nem stimmel valami, mire elmondtam, hogy ez így nem esett jól, hogy minden magyarázat nélkül rátette a kezét mindkét szórakozási eszközre. Erre drámaian kivonult a konyhából, ahol épp készítettem egy kis nassolnivalót kettőnknek, amit el sem fogadott utána. Hiába kértem rá, egy szóval sem mondta el, mi a sértődés oka, hogyhogy még ő van megsértve. Világosan megmondtam neki, hogy beszélgetés nélkül nem működik, tudnom kell, mi van a fejében, mert ez nem vezet jóra. Semmi válasz, nem volt kedve beszélni. Azóta már el is aludt a tévé előtt, én pedig "megnyertem" az internetet. Hogy lehet felrázni egy ilyen durcás nagymedvét???



2014. jún. 27. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy. Ez már így marad.
2014. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

"uram"


hol élsz, középkorban?

2014. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerezzetek még egy laptopot, és akkor mindketten tudtok netezni.
2014. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen te ez csinálhatod, én meg az, szabályokat a férfiak nehezebben viselik, nem tudnak ilyenekre odafigyelni. Ő csak jön, otthon, van, netezik, és közben TV-zik. Nem is tudja, hogy épp szabélyt szeg, hidd el. Aztán jvünk mi, derült égből villámok, az ő lazításában, és erre jól megsértődik, mert bsztatásnak vesz, ahogy nálunk hívja:) EZ van ez a meccs mindig 1-1 marad! Az más kérdés, hogy én a világból kiszaladok a sértődékeny férfiaktól! Nekem az annyira kiábrándító! Azt csak nekem szabad!:)
2014. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

16 évesek vagytok? mert kb. akkor viselkedtem így...se...


kérdező...vegyél egy okostelefon 40ért és megoldódik a probléma, vagy egy tabletet, vagy ebookot:))


szerintem itt te ülsz fordítva a lovon,nem a ZURAD. (amúgy aki csodálkozott rajta, hogy a kérdező urának szólítja a férjét...én is nemrég jártam vidéken és komolyan így mondják az emberek, megdöbbentő:D vajon az első pofon előtt vagy után kezdték el, nem tudni)


26N

2014. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Ezt, meg azt természetesen...
2014. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Sokkot kaptam. Nagyon izgalmas, tartalmas életetek lehet. Gyerekes megsértődök, rásértődök. Szexeljetek inkàbb.
2014. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Skorpió87 ***** válasza:
38%

Ha a kérdező Urának szólítja a férjét, az az Ő dolga. Kinek mi köze hozzá? Egyébként egy férj mindig is "Ura" lesz a feleségének. Valaki poénból is nevezheti így a férjét. De teljesen mindegy. A tisztelet és a szeretet a lényeg!



A férjednek valami más gondja lehetett, csak nem akarta elmesélni. Ha másnap kifaggatod, valószínű elmondja. Nem nagy ügy, bárkivel megesik, hogy nem értjük hirtelen a másik fél reakcióit. Az igazságot úgyis a férjed szájából fogod meghallani!

2014. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
6%

Hát ha az urad, akkor nincs mit tenni.

Akkor ő mondja meg, hogy mi legyen.

2014. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem jól tudjátok, mert ezek valami szakrális nevek a házasulandó emberekre.


Ura és Ara.

2014. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!